Купідон готовий працювати: які знаки зав’яжуть новий роман у серпні

Купідон готовий працювати: які знаки зав’яжуть новий роман у серпні

Зустріти кохання мріє кожен, але тільки три знаки в цьому серпні справді зможуть зіткнутися з почуттям справжнього кохання. Про те, хто зустріне любов у серпні, читайте у цій статті.

Рак

Зірки обіцяють Ракам милу та довгоочікувану зустріч уже у першій половині серпня!

Згадайте все, що ви мріяли, згадайте образ свого коханого і приготуйтеся зустріти його насправді. Є інформація, що партнер буде прагматичний та емоційно закритий, але тільки спочатку, поки Рак не розхитає внутрішню емоційність (а Раки у цьому фахівці).

Разом вам буде дуже добре, незважаючи на явні відмінності: справа в тому, що Рак потребує твердішого і навіть трохи цинічного партнера, який дуже гармонійно доповнює  натуру Раків. Разом із довгоочікуваним коханням у цьому серпні в життя прийде і порядок, якого Ракам так сильно не вистачає!

Діва

Діви зможуть подолати свою природну сором’язливість у серпні і нарешті зробити перший крок назустріч тому, кому вони відчувають симпатію. Швидше за все, ваша кохана – не нова людина у вашому оточенні, ви знайомі вже давно, але тільки зараз стосунки вийдуть на новий рівень. Зірки радять Дівам довіритися почуттям, хоч би як незвично це для них було.

Ваш обранець відреагує добре, не змусить вас засумніватися, що почуття взаємні і ви йому потрібні. Ці відносини можуть перейти у щось більше, не будьте недовірливими і не накручуйте себе, все складеться.

Зірки додають, що запорука комфорту у цих відносинах – миттєве вираження своїх почуттів та переваг, так що будьте відкриті.

Стрілець

Стрільці зустрінуть своє кохання в цьому серпні, і це буде щось неймовірне!

Спекотні зустрічі та ніжні прощання – ваш партнер буде такий самий пристрасний, як і ви, так що це будуть справді перспективні стосунки. Нарешті, ви зустрінете того, хто розділить з вами ваш драйв і бажання жити!

Зірки попереджають: постарайтеся не одразу домінувати, ваш партнер теж не з боязкого десятка, і може статися конфлікт. На початку Стрільцям варто зберігати невелику інтригу, дозволити почуттям з обох боків трохи розійтися, набрати силу. Дайте своєму партнеру можливість виявити ініціативу, не лізьте на рожон – і ці стосунки можуть стати головними у вашому житті.

You cannot copy content of this page