Шоу-бизнес
Квартал 95 здивував українців унікальним номером до 8 Березня: сподобається не всім

Студія “Квартал 95” на передодні святкування Міжнародного жіночого дня 8 березня опублікувала черговий гумористичний номер.

Відзначається що у номер дружина дізналась, який же подарунок готує їй чоловік. Відомо, що головні ролі у номері виконали Володимир Зеленський і Олена Кравець.

“Для того, щоб дізнатися, що вам подарує чоловік на 8 березня, досить просто відкрити історію пошуку в ноутбуці: – Букет квітів доставка Київ – Букет квітів доставка Київ дешево – Де зірвати квіти в Києві – Квіти з пам’ятників і цвинтарів.

Де свіжі? – Чому квіти на кладовищах ламають навпіл? – Як полагодити квіти?”, – підписали до відео гумористи.

Варто відзначити, що всього за кілька годин відео набрало понад 40 тисяч переглядів.

Читайте також: Микола Тищенко показав двох синів

Разом з тим варто відзначити, що актор “Квартал 95” Валерій Жидков пожартував над “армією кандидатів” у президенти України, кількість яких на цьогорічних виборах сягнула безпрецендентного рекорду.

Відповідне відео з’явилося на офіційній сторінці студії “Квартал 95”.

“Я обов’язково стану президентом, як тільки виплачу кредит за машину і закінчу ремонт у квартирі.

А краще навіть не президентом, а диктатором. Щоб не витрачати часу на усі ці саміти та реверанси перед опозицією. Владу простіше захопити”, – іронузіє Жидков.

Что ищут мужчины в интернете на 8 марта | Новый Вечерний Квартал

Для того, чтобы узнать, что вам подарит муж на 8 марта, достаточно просто открыть историю поиска в ноутбуке:- Букет цветов доставка Киев — Букет цветов доставка Киев дешево — Где сорвать цветы в Киеве — Цветы с памятников и кладбищ. Где свежие? — Почему цветы на кладбищах ломают пополам? — Как починить цветы?..

Опубліковано Студия "Квартал 95" Четвер, 7 березня 2019 р.

facebook