Квітень 2023 року буде насичений подіями на фінансовому ринку через вплив різних аспектів між планетами

Квадрат Меркурія та Плутона на початку квітня 3.04 може призвести до ускладнення фінансових транзакцій, що потребує великої концентрації та уважності. Також це може стати часом для перегляду фінансових стратегій та ухвалення рішень, які можуть вплинути на довгострокові цілі. Особливо для Рака, Овна, Козерога та Терезів.

Перехід Меркурія на знак Тельця 3 квітня вимагатиме від нас більш консервативного підходу у фінансових справах та більшої уваги до деталей. Особливо це стосується Тельця, Скорпіона, Водолія, Лева.

З’єднання Сонця та Юпітера 12 квітня може принести удачу та розширення фінансових можливостей. Це може стати часом для ризикованих інвестицій та прагнення нових досягнень у цій галузі. Особливо для Стрільця, Лева, Стрільця.

Квадрат Венери та Сатурна в середині квітня 14.04 може призвести до обмежень у фінансовій сфері, зниження прибутку. Це може створити труднощі, але водночас стимулювати до ретельнішого планування витрат. Особливо для Близнюків, Риб, Стрільців та Діви.

Квадрат Сонця та Плутона у третій декаді місяця 20.04 може викликати конкуренцію у фінансовій сфері та потребу у додатковому захисті своїх інтересів. Це вимагатиме від нас змін у фінансовій стратегії та торгівлі. Особливо для Овна, Водолія, Тельця та Скорпіона.

Перехід Сонця на знак Тельця 20 квітня може стимулювати інвестування у нерухомість та інші стійкі активи. Однак Сонячне затемнення, яке також відбудеться 20 квітня, може призвести до несподіваних змін на фінансових ринках. Необхідно виявляти обережність.

Один із головних моментів – розворот Меркурія у ретроградний рух, який розпочнеться 21.04. Це може призвести до затримок та невизначеності у фінансових справах, тому потрібно бути обережним під час укладання договорів та угод.

Загалом, квітень 2023 року, особливо друга його половина, буде періодом, який вимагає від нас особливої обережності та уважності у фінансовій сфері. Однак, якщо ви будете стежити за своїми витратами і керувати своїми фінансами свідомо, цей місяць може принести цікаві можливості для заробітку.

You cannot copy content of this page