Квітень стане приємнішим місяцем, ніж березень, Енергії Ян Вогню та Ян Землі додадуть оптимізму та сили

Люди стихії Дерева у квітні захочуть самореалізації. Вирішуйте самі — творчі пошуки можуть виражатися не тільки в народно-ужитковому вигляді.

Бізнес чи виробництво — теж цілком собі самореалізація, між іншим. Інь Дерево може понести прямо на авторитети – якщо вам є кого скидати з п’єдесталу – зробіть це у квітні.

Люди стихії Вогню у квітні оточені колективом. Багато зустрічей, тусовок, спілкування з приводу та без. Ян Вогонь відчує братське плече. Вогонь Інь — навпаки, трохи втомиться від того, що відбувається.

Люди стихії Земля у квітні накопичуватимуть ресурс. Комусь доведеться зайнятися здоров’ям, а комусь додатковою освітою. Ну а треті будуть по саму маківку занурені у сімейні справи.

Люди стихії Метал у квітні вкрай схильні до впливу владних енергій. На порядку денному — начальник, друга половинка у подружжі, силовики та чиновники будь-якого штибу. Приготуйтеся завжди мати під рукою звіт, аргументи для відповідей і менше заперечувати.

Люди Води у квітні заробляють та зберігають, зберігають та заробляють. Гроші – ось основний фокус квітня для людей Води. Тримайте гаманці напоготові.

You cannot copy content of this page