Квіткова повня 5 травня 2023 року: що можна і не можна робити в цей день

Повню на початку травня називають Квітковою.

Астрологи розповіли про те, які справи цього дня можуть бути небезпечними, і що можна робити цієї п’ятниці. Своєчасні рекомендації допоможуть знизити ризики та провести цей день вдало.

Цієї п’ятниці на нас чекає Повня і напівтіньове затемнення в Скорпіоні. Експерти рекомендують відмовитися від будь-яких імпульсивних рішень цього дня, а також прислухатися до порад астрологів.

Вплив цієї події позначиться на думках і почуттях, які важливо контролювати, щоб уникнути безлічі проблем та негараздів.

Що можна робити 5 травня 2023 року?

Вплив Повного місяця позначиться на внутрішньому сприйнятті, а отже, 5 травня не можна ігнорувати інтуїтивні передчуття. Увага до шостого почуття допоможе уберегтися від безлічі негараздів і знайти правильне рішення в непростих ситуаціях.

Особливо важливо запам’ятовувати сновидіння, які допоможуть відповісти на питання, що хвилюють, і дати підказки.

У п’ятницю можна приділяти увагу собі. Цей день важливо провести в хорошому настрої, а отже, варто відкласти справи, що викликають негативну реакцію.

Улюблені хобі, хвилини відпочинку, прогулянки квітучими парками допоможуть зберегти позитивний настрій і не переживати через дрібниці.

Ця Повня — чудовий час для самопізнання та підбиття підсумків. У п’ятницю кожен зможе оцінити зроблений шлях, завершити необхідні справи та закрити двері минулого, щоб впустити зміни. Астрологи рекомендують не зациклюватися на невдачах — із промахів важливо винести цінні уроки, щоби не повторювати їх у майбутньому і більше не повертатися до негативу.

Що не можна буде робити в цей Повний місяць?

Напівтіньовий Повний місяць – небезпечний період, коли негативні емоції можуть взяти верх і внести в життя безліч неприємностей. У зв’язку з цим важливо стежити за настроєм, уникати неприємних зустрічей та давати собі час на відпочинок.

У день Повні не можна реагувати на все буквально – енергетика цього дня впливає на емоції не найкращим чином, тому не варто чіплятися до слів і роздмухувати сварки з нічого. Примиритися буде складно, як і пробачити слова, сказані у пориві почуттів.

Не варто планувати на Повний місяць нічого серйозного: переїзду, глобального ремонту, великих витрат. Суперечлива енергетика цього дня може багато позбавити, а повернути витрачені сили, нерви, здоров’я та кошти буде дуже складно.

You cannot copy content of this page