Квітковий Місяць: як Повня в Стрільці 23 травня 2024 року вплине на знаки зодіаку?

Квітковий Місяць: як Повня в Стрільці 23 травня 2024 року вплине на знаки зодіаку?

Наприкінці травня на нас чекає ще одна астрологічна подія. Повний Місяць у знаку Стрільця допоможе багатьом зробити вирішальний ривок до мети та позбутися непотрібних людей у житті.

Стежити за своїм емоційним станом та енергетичними змінами можна не лише за нашими життєвими обставинами та жіночими циклами, але ще й роблячи поправку на небесні пересування.

Ближче до кінця травня на нас чекає черговий Повний місяць, який цього разу проходитиме у знаку Стрільця.

Як направити потік вогняного знака зодіаку в потрібне русло і чого робити не варто?

Коли буде Повня у Стрільці у травні 2024?

Травневий Повний місяць у Стрільці розпочнеться 23 травня 2024 року о 16:53.

Місячний диск буде освітлений повністю, тому тривогу, безсоння та надлишок сил до ночі можуть відчути навіть ті, хто зазвичай не сильно піддається впливу астрологічних подій. Повний Місяць ми спостерігатимемо близько доби, тому, на відміну від ретроградних періодів, скористатися цією енергією краще того ж дня.

Які особливості будуть у Повного місяця в Стрільці 23 травня 2024 року?

Весняний Повний місяць також називають Квітковим Місяцем, адже саме до кінця травня прогрівається земля і розпускається безліч квітів. Символічно цього разу збіглося з енергією Стрільця, який надихне багатьох розкритися з різних боків і нарешті розцвісти навіть ті сфери життя, на які, можливо, дехто вже махнув рукою.

Як Повня в Стрільці 23 травня 2024 року вплине на знаки зодіаку?

Найбільше ефекту від Повного місяця в Стрільці 23 травня відчують Стрільці, Тельці, Риби та Терези. Перша парочка знаходиться зараз на піку небосхилу (частина планет все ще знаходиться в знаку Тельця), тому вони можуть сміливо вирішуватися на великі покупки, довгоочікувані подорожі, сміливі освідчення в коханні та доленосні зміни. Не ігноруйте збіги, тому що всі випадковості не випадкові.

Добротну порцію енергії зловлять також Леви, Козероги, Скорпіони та Близнюки. І хоч над кардинальними змінами краще все-таки подумати, але в плані творчості вони точно можуть розраховувати на підтримку Стрільця. Правда, не варто забувати і про вплив Тельця, тому перед черговим дуже потрібним замовленням з маркетплейсів перевір ще раз банківський рахунок.

Найменше в цей Повний місяць пощастить Овнам, Дівам, Ракам і Водоліям. Бажано три доби, за день до і після, не планувати нічого важливого, тому що вас енергія може сильно захлеснути і наштовхнути на непоправні дії, на кшталт любовних розбірок, імпульсного кредиту та фатального звільнення. Весна мотивує на зміни, але на цю трійцю найкраще чекає вже влітку.

Чого варто побоюватися під час Повного місяця в Стрільці 23 травня 2024 року?

Енергії Повного місяця в Стрільці більшості допоможуть зважитися навіть на невеликі, але дуже значущі для них зміни. Незважаючи на це тим, хто вже перевтомлений або, навпаки, перебуває на піку агресії, варто поберегти нерви та скоротити перетин з джерелами негативних емоцій.

Також Місяць підтримує Юпітер, тому будь-які почуття будуть множитися в рази. Якщо це ненависть, то краще взяти вихідний і максимально ізолюватися від тих, хто справді дорогий. Плюс, зверни увагу на потяг до їжі та алкоголю, тому що про відчуття міри можна забути. Якщо ж усередині тебе кохання, то тут уже все куди позитивніше.

Що гарного буде під час Повного місяця в Стрільці 23 травня 2024 року?

Повний місяць у Стрільці допоможе стати трохи сміливішим, але, як ти розумієш, ефект недовгий. Саме тому особливо нерішучою ця підказка допоможе запланувати те саме побачення з освідченням у коханні або відверту розмову по душах рідними.

Особливо корисно буде розібратися з кар’єрою та фінансами, оскільки Повний місяць у Стрільці перетинається з Юпітером у Тельці. Ті, хто все правильно порахують, зможуть помітити вигідні пропозиції та вдало вкластися.

Венера у нас зараз теж у Тельці, тому не варто недооцінювати успіх у любовній сфері. Вільні та незалежні можуть з кимось вдало познайомитися, але Стрілець цінує зусилля, тож для початку вийди з дому і дай зіркам шанс тобі допомогти

You cannot copy content of this page