Китайський астропрогноз на кожен день тижня з 30 жовтня по 5 листопада

Понеділок, 30 жовтня 2023 року

Починається тиждень не надто сприятливо. Суперечки та плітки можуть стати перешкодами у спілкуванні з близькими, колегами та друзями.

Будьте обережні, дійте непомітно. Приховуйте свою силу та пристосовуйтесь до всього, що зустрічається на вашому шляху. Не нав’язуйте свою думку. Зосередьтеся на деталях.

Вівторок, 31 жовтня 2023 року

День успішний для важливих переговорів. Однак, якщо у вашій карті є Дракон, краще пошукати інший день для важливих справ, оскільки енергії вступають з вашою карткою в дисонанс.

Перед вами відкритий шлях до зрілості, успіху та процвітання. Майте план та виконуйте його. Плідна праця призводить до великого результату.

Середа, 1 листопада 2023 року

День буде не надто вдалим, що не підходить для початку нового. Зате чудово підійде для завершення, прибирання, виведення чогось з ладу, очищення.

Відновіть творчу рівновагу, адаптуйтеся до змін.

Четвер, 2 листопада 2023 року

Хороший день для подорожі, підписання договорів, початку чогось нового планування, переїзду. Енергії дня одержують потужне заступництво вищих зірок.

Робіть старанно і не думайте надто багато про матеріальну вигоду. Бажання ваше здійсниться, хоч і не відразу.

П’ятниця, 3 листопада 2023 року

Нейтральний день ідеально підійде для відпочинку і релаксації. Спокійний день, щоб зупинитися і насолодитися красою навколишнього світу.

Можливо, ви зіткнулися із серйозною перешкодою. Рішучість призведе до успіху. Застосовуйте закони там, де це необхідно.

Субота, 4 листопада 2023 року

Позитивний день, особливо для всього, що пов’язане із контактами з людьми. Зустрічі з друзями, неофіційні переговори, побачення пройдуть успішним у цей день.

Світло та тепло поширяться по всьому будинку.

Неділя, 5 листопада 2023 року

Прекрасний день ідеальний для духовної роботи, медитацій. Також ідеальний для спілкування, планування майбутнього.

Утримуйтесь від емоційних захоплень. Зменшіть ступінь особистої участі у справах. Це відкриє шлях для вас. Дотримуйтесь свого плану.

You cannot copy content of this page