Китайський гороскоп із 15 по 21 січня 2024 року: тиждень буквально сповнений позитивними днями

Понеділок, 15 січня 2024 року

День Кам’яного Тигра. Тиждень починається з вельми сприятливого дня, що непогано підійде для справ другого рівня важливості. Особливо цей день хороший для вирішення питань, що давно наболіли, генерального прибирання, наведення порядку та очищення.

Серйозних змін краще уникати, а у справах можуть виникати невеликі перешкоди, але загалом день овіяний скоріше позитивними енергіями.

Порада дня: посміхайтеся і сяйте, як полуденне сонце. Випромінюйте добрі почуття, щедрість та підтримку. Забудьте про сум і зневіру

Вівторок, 16 січня 2024 року

День Кролика. День хвороби – не слід намічати візити до лікаря на ці дні. Також може бути погіршення самопочуття якщо ви вже захворіли. Прислухайтеся до свого організму цього дня і побережіться. У справах є ризик зустріти затримки, але загалом усе закінчиться добре – завдяки присутності знаку шляхетної людини у сузір’ях дня.

Порада дня: надмірно суворі правила та обмеження можуть завдати шкоди. Керуйте ходом речей, залишаючись у центрі. Встановлюючи розумні правила, люди впорядковують своє життя.

Середа, 17 січня 2024 року

День Сталевого Дракона. Сприятливий день, що має безліч позитивних знаків — добрий для більшості справ, закладення фундаменту, переїзду, перельоту, зустрічей, спілкування, підписання контрактів та планування. Будьте уважнішими на дорогах.

Порада дня: Шлях відкритий. Будьте діяльні та впевнені в собі. Виходьте за свої межі та проникайте у суть речей. Заохочуйте ближніх.

Четвер, 18 січня 2024 року

День Сталевої Змії. Помірний день із стриманими зірками. Намагайтеся уникати імпульсивних дій – у цей день вони приносять нещастя. Найкраща стратегія такого дня — поводитися тихіше, залишатися на місці або навіть відступати.

Порада дня: Ви можете досягти великого достатку. Виявляйте великодушність, коли досягнете мети. Будьте рішучими, і люди зберуться навколо вас. Не допускайте ненависті та негативу.

П’ятниця, 19 січня 2024 року

День Водяного Коня. Ще один день хвороби, в який найкраще зберегти своє здоров’я. В решті ж день дуже позитивний — добрі сильні його енергії сприяють більшості справ, успішному завершенню та успішному початку. Добре вести переговори, розпочинати навчання, робити ремонт, підписувати контракти та відкривати нові проекти.

Порада дня: врівноважуйте одні події, гармонізуйте обстановку. Будьте скромними і приховуйте свої чесноти. Пристосовуйтесь до обставин.

Субота, 20 січня 2024 року

День Водної Кози. Перший день останнього сезону кролика, що минає, — 15-денний сезон «малі холоди» змінюється сезоном «великі холоди», заключний сезон зими за китайським календарем. Після нього святкують китайський новий рік як символ настання весни, нового життя.

Повертаючись до енергій дня, можна сказати, що незважаючи на те, що вони сперечаються з енергіями місяця, вони дуже прихильні до більшості справ.

Порада дня: шукайте в собі помічника, внутрішнє джерело енергії та натхнення. Це відкриє шлях. Допомоги інших людей немає, не довіряйте гарним словам.

Неділя, 21 січня 2024 року

День Дерев’яної Мавпи. Помірно позитивний день відмінно підходить як для відпочинку, так і для початку активних дій.

Порада дня: ви перебуваєте на межі важливих змін, готові зробити вирішальне зусилля. Візьміть паузу, накопичіть енергію, щоб у потрібний час зробити крок. Це спричинить успіх.

You cannot copy content of this page