Китайський гороскоп на 2024 рік, який згідно зі східним календарем розпочнеться 10 лютого та закінчиться 28 січня 2025-го

Рік Зеленого Дерев’яного Дракона, стане часом виконання заповітних бажань, руху до цілей та реалізації потенціалу.

За китайським календарем рік Зеленого Дерев’яного Дракона вступить у свої володіння лише на початку лютого. Проте зміна та вбудовування тенденцій триває кілька місяців. Тому вже зараз є сенс налаштуватися на новий період і дізнатися його вплив на наше життя.

2024 рік — насамперед високосний, з додатковою добою, а також він принесе нам сильні енергії. А це означає, що чекатимемо багато всього цікавого та екстраординарного!

З одного боку, 2024 рік для багатьох стане роком виконання заповітних бажань, руху до цілей та реалізації потенціалу. Але!

Дерев’яний Дракон буде прихильний тільки до тих, хто вміє швидко приймати рішення та бере на себе повну відповідальність за всі свої дії, ризики та зобов’язання. Цей рік благоволитиме сміливим і чітким людям, які мріятимуть із серця і довірятимуть собі та своїй інтуїції.

У фінансовому плані також буде багато яскравих подій — засвітяться нові мільйонерські зірки і крахи великих імперій, які, здавалося б, ніхто не здатний потопити.

Енергія Дракона – це енергія яскравості та марнославства, тому основна фінансова рекомендація на 2024-й – не спустіть усі гроші на понти та показуху. Гроші будуть приходити на реалізацію ваших справжніх бажань у потрібному обсязі, тому дуже важливо не зраджувати себе і слідувати обраному курсу.

Щур

Щури – ви зможете видихнути після кармічного 2023 року. Від похмурих подій та випробувань ви зможете перейти до задоволень та розвитку у різних сферах, особливо в особистому житті. У вас посилиться інтуїція, відкриються екстрасенсорні здібності – і ви побачите у своєму житті набагато більше правильно прийнятих рішень.

Бик

Бик – ваш характер і сприйняття світу можуть сильно змінитись у 2024 році. Замість звичних витриманих та спокійних станів ви будете під владою почуттів, амбіцій та емоцій. Це новий рівень зростання вашої особистості, який дозволить вам вийти на свій масштаб легшим шляхом.

Тигр

Тигр — ваша сильна натура дуже сильно проявлятиметься в рік Дракона. З одного боку, ви точно підете вгору з фінансів та кар’єри. З іншого боку, ваш бунтарський характер може наламати дров у стосунках. Намагайтеся не руйнувати те, що такою плідною працею створюєте. Вам показано більше роботи зі своїм емоційним станом. При цьому рік може принести вам нові стосунки та знайомства.

Кролик

Кролик — наступний рік постійно перевірятиме вашу силу наміру, особисті межі, вашу віру та внутрішню опору. Ви зможете дуже сильно вирости над собою, але всі тонкі місця доведеться залатати, тому що вам активно вказуватимуть на них.

Дракон

Дракон – у вас настає кармічний рік, приходить ваш знак. Однак він обіцяє більше духовної роботи, важливість проходження уроків до душі та викликів, які вам важливо приймати. Центральна ідея року — не втрачати значних можливостей, але при цьому балансувати на межі ризику, аналізувати ситуації. Важливо ухвалювати швидкі чіткі рішення.

Змія

Змія – ваш інтелект і зовнішність привертатимуть до вас увагу і вашого оточення, і незнайомих людей. Ви будете дуже помітні, і цей рік відмінно підходить для нарощування популярності та зростання доходів. Однак будьте обережні зі своїми бажаннями: вони можуть бути штучними чи надмірними, а значить, заберуть у вас зайві гроші, ресурси та час.

Кінь

Кінь – рік благодійності та віддачі. Напередодні Дракона ви повинні завершити всі важливі фінансові завдання, які вимагають серйозних рішень і вкладень. Сам рік більше підходить для затишшя, у тому числі й у грошах, глибокої духовної роботи, уважного ставлення до здоров’я та профілактики захворювань. Будьте обережні з шахраями та нелегальними схемами, можете серйозно влетіти.

Коза

Коза – рекомендуємо вам присвятити рік розкриттю свого потенціалу, пізнанню призначення та пошуку «свого місця». Через віддачу та глибоке пізнання себе вам будуть доступні всі блага, які ви так давно хотіли створити у своєму житті.

Мавпа

Мавпа – вам важливо мислити стратегічно, бо енергії цього року буде хоч греблю гати. І щоб вона не провалилася в марну суєту, ви повинні чітко відстежувати, в якому напрямку ви рухаєтеся, а ще краще мати поряд людину, яка допоможе це скоригувати.

Півень

Півень — цього року ви є найбільшим щасливчиком з усіх знаків гороскопу. Всі енергії будуть на вашому боці, глибина вашого досвіду буде найбільшою. Буде дуже багато різних подій, але саме у 2024 році ви відчуєте, що можете ними керувати і завжди залишатись у плюсі та на висоті.

Собака

Собака — і здригнулася земля під вашими ногами. Цей рік принесе безліч змін, можливі навіть переїзд та зміна культури, зовнішності, кардинальні зміни в особистому та суспільному житті. Вам залишається довіритися потоку та коригувати його через розуміння своїх справжніх бажань. Все у ваших руках.

Свиня

Свиня — бережіть свої сили і більше довіртеся потоку Дракона, який приготував для вас найкраще 2024-го. Ви можете сильно змінити своє життя, а також використати потенціал, який накопичили в минулі роки для досягнень, результатів та виконання заповітних бажань.

You cannot copy content of this page