Китайський гороскоп на кожен день тижня із 27 листопада по 3 грудня 2023 року

Тиждень обіцяє бути дуже продуктивним, якщо вибирати якісь дні для серйозних і важливих справ, то найкраще зупинити свій вибір на понеділок, вівторок та суботу. Інші дні мають більш нейтральні та стримані характеристики.

Понеділок, 27 листопада 2023 року

Понеділок – день Земляного Бика. Це найкращий день. Він хороший для цікавих справ, цього дня також добре підписувати контракти, збирати борги та займатися інвестиційною активністю.

Порада: відсутність ілюзій – це найкращий вибір. Не давайте подіям захопити та заплутати себе. Якщо ви звільнитеся від якихось порожніх пристрастей марнославства чи плутаних думок, то зможете діяти невимушено та впевнено.

Вівторок, 28 листопада 2023 року

День Сталевого Тигра. Це дуже позитивний день із добрими енергіями. Він підійде для більшості справ, чудово підходить для планування, заручин, ремонтних робіт. Він знаходить дуже хорошу структуру та сильну підтримку від енергії дня.

Порада: ваші зусилля приведуть до успіху, якщо ви накопичите достатньо сил, щоб не зупинятися на половині шляху. Зробіть свідоме зусилля.

Середа, 29 листопада 2023 року

День Срібного Кролика. Це є позитивний день. Він дуже хороший для більшості справ: підписання документів, інвестиції, відкриття проектів. Але переконайтеся в тому, що у вашій карті немає Півня, оскільки надто велика кількість активних енергій Кролика його атакує. Це може дати привід для занепокоєнь та якихось неприємностей. Якщо у вашій карті є Півень на знак року, місяця, дня або години, будьте уважнішими в цей день.

Порада: будьте щирі, правдиві, гідні довіри. Очистіть серця від жадібності, страху і якихось ницих бажань, щоб чути його істинний голос. Прислухайтеся до свого серця.

Четвер, 30 листопада 2023 року

День Водного Дракона. Це нейтральний день, коли не слід приймати якісь поспішні рішення чи якісь дії. Найкраще вести справи тихо, без зайвої агресії. У такий день добре планувати чи вести переговори, навчатися та підписувати контракти. Але все слід робити вдумливо, свідомо.

Порада: сконцентруйтеся на найголовнішому. Використовуйте свій життєвий досвід і будьте твердими та наполегливими.

П’ятниця, 1 грудня 2023 року

День водної змії. Він іде проти енергії місяця, тож не може похвалитися стабільністю. Можливі непередбачені ситуації чи розвороти на 180%, особливо якщо у вашій карті є Змія чи Свиня. Тому на такий день краще нічого яскравого чи важливого для вас не планувати. А слід займатися своїми рутинними справами.

Проте, якщо є якісь ситуації, у яких ви хочете розвороту на 180%, можна спробувати діяти саме цього дня. Тобто те, що є надміру — його не стане. Те, чого немає, може розвернутися, зробити крок вам назустріч.

Порада: сміливо долайте перешкоди.

Субота, 2 грудня 2023 року

День Дерев’яного Коня. Має дуже перспективні і позитивні характеристики, збирає всі хороші зірки. Обіцяє, що всі справи завершаться успішно. Такий день буде вдалим для роботи з документами, публічних виступів. Все закінчуватиметься добре.

Порада: ви витримаєте випробування. Якщо ваше бажання скромне та розумне, то воно точно здійсниться.

Неділя, 3 грудня 2023 року

День Дерев’яної Кози. Незважаючи на те, що зірки у ньому досить стримані, цей день підтримують енергії місяця та року. Тому всі справи, пов’язані з людьми, можуть бути дуже гарними. Переговори, заручини, пошук медичної допомоги, пошук лікаря, пошук роботи, інвестиції, співбесіди, створення нових проектів, перельоти тощо. Все пройде дуже добре. Такий день ідеальний для пошуку, зв’язку та взаємодії, знайомств із новими людьми.

Порада: слід спілкуватися якнайбільше, працювати заради загального блага.

You cannot copy content of this page