Китайський гороскоп на кожен день тижня з 19 по 25 лютого 2024 року

Понеділок, 19 лютого 2024 року

День Водного Бика. Це помірний день, що тяжіє до негативу. Може завдати втрати і більше підходить для завершення процесів. До того ж він містить зірку хвороб, тож побережіться цього дня.

Порада дня: дійте витончено та блискуче, використовуючи нові навички та технології.

Вівторок, 20 лютого 2024 року

День Дерев’яного Тигра. День порожнечі. Він не підходить для важливих справ. Найкраще займатися повсякденними обов’язками, рутиною та бажано не торкатися теми медичних процедур через наявність у цьому дні зірки болячок.

Порада дня: працюйте, як і працювали, ви зможете досягти успіху через малі справи.

Середа, 21 лютого 2024 року

День Дерев’яного Кролика. Ще один середній день. Він буде добрий для генерального прибирання, очищення, позбавлення всього непотрібного.

Цей день може бути гарним для відвідування виставок або мальовничих красивих місць. До цього дуже сприяє структура. Особливо добре для тих, хто хоче знайти кохання, вирушити на північ від місця, де ви живете. Тут підвищуються шанси познайомитись із кимось цікавим.

Порада дня: сприятливий час для зростання, але не поспішайте події, постійно будьте в русі, цікавтеся всім, що відбувається навколо вас.

Четвер, 22 лютого 2024 року

День Вогняного Дракона. Хороший день для переговорів, підписання контрактів, інвестування, запуску проектів, збирання боргів. Енергії дня можуть допомогти у фінансових питаннях. Цього дня не варто займатися перестановками по фен шуй через дії негативної формули.

Порада дня: Зустрічайтеся з друзями та рідними для спілкування та спільних заходів.

П’ятниця, 23 лютого 2024 року

День Вогняної Змії. День добре підходить для переговорів, зустрічей та всіх справ, пов’язаних з людьми. Тим не менш, пам’ятайте про те, що в будь-яких зустрічах краще проявити дипломатичність, оскільки близько повний місяць і особливо чутливі люди можуть відчувати негативні емоції і виявляти підвищену конфліктність. Також у такий день добре займатиметься плануванням.

Порада дня: Думайте про дальню перспективу. Успішне завершення вже недалеко. Дійте м’яко, гнучко, але наполегливо. Не тримайтеся за те, що маєте, і бажане прийде до вас.

Субота, 24 лютого 2024 року

День Кам’яного Коня. Хороший день для більшості справ, придатний для інвестування, підписання контрактів, гарний для весілля, переїздів, перельотів. Якщо скористатися енергіями цього дня, упродовж двох-чотирьох місяців отримаєте фінансові блага.

Порада дня: вникніть в саму проблему, та зрозумійте, що насправді відбувається. Це відкриє вам очі та забезпечить успіх.

Неділя, 25 лютого 2024 року

День Земляної Кози. Хороший день для переговорів і ділових побачень, добрий для планування, але і відпочинок в цей день вийде теж непогано, все-таки неділя! Якщо ви будете надмірно активувати цього дня, побоюйтеся зради.

Порада дня: усвідомте свої приховані можливості. Ви вже майже біля цілі, залишилося зовсім трішки.

You cannot copy content of this page