Китайський гороскоп на квітень: лабіринт життя може бути заплутаним

Тигр

Тигри у квітні почуваються досить непогано. Дракон – їхній брат за сезоном Дерева – підтримує основну енергію Тигра. Вогонь для Тигра теж непоганий – це енергія самореалізації. Так що беремо віжки удачі в свої руки і діємо негайно.

При цьому, Тигри, не призначаємо важливі справи у квітні на 8 та 20 число.

Кролик

Кролик у квітні почувається досить вільно. Його підтримує енергія року, та й Дракон теж дерев’яного сезону, отже, все шляхом. Єдине, у квітні у Кроликів можуть появитись якісь юридичні справи. Якщо ви знаєте за собою таке — краще почніть самі. Так хоч частково контролюватимете те, що відбувається.

Несприятливі дні для Кроликів: 9 і 21 квітня.

Дракон

У тих, хто має карту Дракон, — місяць Дракона це виклик. Включається поведінка, що виражається в непереборній впертості. Щоб пережити місяць без втрат, є сенс усвідомлювати це та намагатися бути максимально гнучким.

Не дуже сприятливі дати для Драконів у квітні: 4, 10, 16, 22 та 24.

Змія

Для Змії місяць Дракона нейтральний і доброзичливий. Стихія Дерева підкидає в топку енергію, Ян Вогонь цього місяця доповнює Вогненну стихію Змії. Все буде добре, якщо Змії корисна така кількість вогню. Якщо ні, то можуть бути проблеми із самопочуттям.

Не дуже доброзичливі дні для Змій: 11 та 23 квітня.

Кінь

Коні у квітні також розквітають та наповнюються енергією Вогню, якого так давно не було. Щоправда, енергія Дракона-Землі їх трохи гальмує, але це цілком може бути благом для швидкої Конячки.

Несприятливі дні для Коня у квітні: 12 та 24 числа.

Коза

Для Кози місяць Дракона – це місяць за стихією. Слабкі Землею Кози можуть відчути більшу стійкість. Ті ж, у кого Земля сильна, стануть ще твердішими і неповороткішими.

Не дуже хороші дати для Кіз у квітні: 1, 13 та 25 число.

Мавпа

Мавпа на місяць Дракона отримує шанс перетворитися із знаку Металу на знак Води. Але це в тому випадку, коли в карті є ще й Щур. В іншому Вогненний Дракон для Мавпи – це енергії, що приносять гнучкість та можливості.

Несприятливі дати для Мавп: 2, 14 та 26 квітня.

Півень

Півень у квітні трохи видихне. Після березня з подвійним Кроликом у карті у Півнів накопичилася втома. Квітень дасть змогу трохи подихнути. Втім, повністю розслабитись у Півня не вийде. Кролик року не дрімає, тож навіть і не намагайтеся.

Найгірші дні для Півнів у квітні: 3, 15 та 27 число.

Собака

Для Собаки місяць Дракона — це час трансформації та можливість побачити можливості в уламках світу, що розвалився. Собаки стають рухливішими. Щоправда, при цьому менш впевненими у собі. Але це їм найчастіше діє сприятливо.

Несприятливі дати для Собаки у квітні: 4, 16 та 28. У ці дні не призначайте важливих справ.

Свиня

Свиня у квітні спокійна та тиха. Енергії Вогню та Землі відбирають у Свиней енергію та роблять її максимально індиферентною. Не варто чинити опір енергіям, краще кинути себе в їхній потік і насолоджуватися моментом.

Нехороші дати для Свині: 5, 17 та 29 квітня.

Пацюк

Для Щурів місяць Дракона – це місяць посилення стихії Води. Користь чи шкода у разі вважається індивідуально. Але після дратівливого березня квітень може стати приємним охолодженням.

Несприятливі дати для Щура: 6, 18 та 30 квітня.

Бик

Бики в березні схильні до руйнівних тенденцій. Буде можливість розібратися із застарілими завалами — фізичними та емоційними. Утилізуйте енергії руйнування самі інакше рано чи пізно виявите себе загнаним у кут.

Складні дати для Биків у квітні: 7 та 19.

You cannot copy content of this page