Китайський гороскоп на липень 2023 року: місяць пройде під символом Інь Земля, вона приходить як у небесних стопах, і у земних гілках

Тигр

Тигр у липні почуватиметься набагато спокійніше, ніж у попередні п’ять місяців року. В липні не планується ні особливих зіткнень, ні спеціальних енергетичних альянсів, які можуть зіпсувати життя.

Тому, починаючи з 10 липня, Тигри можуть сміливо розслабитися та вирушити у відпустку. Ну або зайнятися тим, що давно відкладали за недостатком часу.

Дні зіткнень для Тигрів у липні — 2, 16та 26 числа. Традиційно не призначаємо важливого на ці дати.

Кролик

Кролик у липні почуватиметься чудово. В липні зможе знайти натхнення та реалізувати свої найзахоплюючі творчі амбіції. Варто скористатися допомогою енергій та обов’язково зробити крок у бік власної творчої реалізації.

Негативні дні для Кроликів: 3, 15 та 23 липня.

Дракон

Дракон у липні почувається спокійно та впевнено — він у своїй улюбленій пісочниці, в оточенні спорідненої стихії. Єдине, над чим варто замислитись — так це над тим, щоб не скам’яніти в захопленні від того, що світ навколо такий рідний і звичний.

Дні зіткнення для Драконів: 4, 17 та 29 липня. У ці дні вдасться пробити кам’яні стіни, якщо ви занепокоєні цим питанням.

Змія

Змія у липні теж у своїй стихії, щоправда, почувається дещо ослаблено. Вона витрачає сили на додатковий підігрів липневої Землі і тому трохи не в ресурсі.

Дні, недружні для Змій у липні: 5, 14 та 27 числа. Вас може емоційно штормити.

Кінь

Кінь у липні блаженствує, коза їй подобається настільки, що Кінь у ній майже розчиняється, і це її робить менш сильним. Загалом, люди з Конем у карті стануть у липні м’якшими та згідливішими.

Дні зіткнення для Коня у липні: 9, 11 та 23. Виявлятимуться емоційною нестриманістю.

Коза

Коза свого місяця почувається непогано, правда, їй ніяк не вдасться відсидітися осторонь, доведеться виходити назовні і вирішувати проблеми, що накопичилися. Врятують заняття мистецтвом, ну чи насолоду тим, як мистецтвом займаються інші.

Дні зіткнень для Кіз у липні: 8, 18 і 30. У ці дати вдасться зрушити з місця проблеми, що не вирішуються.

Мавпа

Мавпа на місяць Кози зайнята своїми особистими справами та досить спокійна, що для неї не дуже характерно. Жодних енергетичних «екстримів» не передбачається. Має сенс взяти паузу та приготуватися до серпня, коли точно нікому не вдасться відпочити.

Особливо несприятливі дати для Мавп: 5, 12 та 31 липня.

Півень

Півень на місяць Кози зазвичай не дуже нервовий, але йому доведеться потерпіти. Кролик року не тільки заважає Півням нормально жити, так ще й перетворює Козу на дерев’яну особу, що теж не приносить задоволення. Загалом, Півні, вам варто набратися терпіння та філософського погляду на життя.

Найнесприятливіші дні для Півнів у липні: 9 та 15 числа. Дні подвійного Кролика нічого хорошого принести не можуть, повірте.

Собака

Собака у липні посилює земляні тенденції Кози, навіть незважаючи на союз з Кроликом. Люди з Собакою почуватимуться загнаними в кут оточуючими та обставинами, найкращий спосіб цього уникнути – самим звалити на себе ці зобов’язання.

Особливо несприятливі дати Собаки: 3 і 25 липня.

Свиня

Свиня на місяць Кози цілком спокійна і дисциплінована. Гаряча Земля підігріває холодні води Свині та робить її більш чуттєвою та емоційною.

Несприятливі дати для Свині у липні: 11 та 27. Дні зіткнення зі Змією дають емоційні спалахи.

Пацюк

Пацюк у липні не дуже радіє життю. Він може відчувати, що заплутався у стосунках із дітьми чи родичами. Нащадки можуть докучати своїми витівками та намагатися маніпулювати. Пацюкам варто взяти себе в руки та не реагувати на провокації.

Дні зіткнень для Щура: 9, 16 та 26липня. Не плануйте важливих справ на ці дати.

Бик

Бик на місяць Кози під зіткненням. Його стабільність руйнується, світ і люди навколо стрімко змінюються – це дуже нервує. Бикам варто більше довіряти енергіям і дозволити зруйнуватися тому, що й так готове піти з вашого життя.

Складні дати для Бика – весь липень, починаючи з 7-го числа, та додатково дні подвійних зіткнень – 13 та 26 липня.

You cannot copy content of this page