Китайський гороскоп на листопад: настав час збирати урожай своїх минулих справ, і цей урожай буде досить багатим

ЩУР

Найважливішою для тих, хто народився в рік Щура в листопаді, буде кар’єра. Ви зможете добре заробити або навіть отримати підвищення, але відносини з колегами будуть напруженими, тому від думок про зміну роботи краще поки що відмовитися.

Намагайтеся прямо говорити про те, що вас турбує, щоб уникнути чуток і пліток.

БИК

Вдалим місяцем для Биків буде листопад. Настав час збирати урожай своїх минулих справ, і цей урожай буде досить багатим. Ваш бізнес розвивається, і додаткові джерела доходу дозволять вам жити життям, яке ви любите.

Стосунки з коханою людиною стануть ще ближче і ніжніше. Пам’ятайте про дотримання принципів здорового способу життя та повноцінне харчування.

ТИГР

Для народжених у рік Тигра листопад стане вдалим місяцем для вирішення кар’єрних питань. Ви можете змінити роботу або попросити про підвищення. Будь-які ваші наміри та зобов’язання отримають підтримку та схвалення менеджерів.

Також цей місяць підходить для подорожей і переїздів. Самотніх представників цього знаку чекає романтична зустріч.

КРОЛИК

Початок місяця буде вдалим, але в середині другого тижня ви ризикуєте зробити помилку або зазнати неприємностей через свою необережність. Це може вплинути на ваш дохід, але найголовніше, щоб це не вплинуло на ваш емоційний стан.

Намагайтеся не вихлюпувати своє невдоволення на близьких через проблеми на роботі. Зберігайте спокій і раціонально вирішуйте проблеми, що виникають.

ДРАКОН

Листопад принесе позитивні зміни у багатьох сферах вашого життя. У своїй роботі ви отримаєте заступництво впливових людей. Справи, які раніше йшли повільно або застрягли, будуть успішно завершені.

Однак кар’єрні успіхи не вплинуть на ваше фінансове становище, тому намагайтеся витрачати гроші з розумом. В особистому житті можливі цікаві знайомства, але без серйозного продовження.

ЗМІЯ

Тенденції, які почалися минулого місяця, збережуться. Дохід залишиться на колишньому рівні, але з’явиться ризик конфліктів через недобросовісних дій конкурентів. Проте, завдяки своїй упертості та колегам, ви подолаєте всі труднощі.

Близька людина допоможе впоратися з емоційним вигоранням. Однак самотні люди цього знаку збережуть свій гордий самотній статус.

КІНЬ

Для народжених у рік Коня цей місяць стане часом змін, які можуть призвести як до нових перспектив, так і до небезпеки раптової втрати старих позицій. Спробуйте зрозуміти ці зміни не серцем, а розумом.

Ваші доходи багато в чому залежатимуть від результатів вашої роботи, але додаткових доходів у листопаді очікувати не варто. Стабільність збережеться в сферах любові і здоров’я.

КОЗА

Найбільш вдалою для вас в цьому місяці буде сфера особистого життя. Тут пануватиме повна гармонія. У відносинах з незнайомими людьми і колегами вам важливо не покладатися на перше враження, яке може бути оманливим, і не приймати рішення, грунтуючись тільки на своїх здогадах.

У листопаді вдалої співпраці не варто чекати. Прийміть це і приділіть цей час особистим і сімейним справам.

МАВПА

Листопад – сприятливий місяць для Мавпи. Ваша наполеглива праця буде помічена тими, хто зможе запропонувати вам подальший професійний розвиток. Але наскільки високо ви підете, залежатиме від ваших зусиль і здатності довести свою компетентність.

Самотнім представникам цього знаку варто звернути увагу на людину, яка вже давно живе поруч і проявляє свою увагу.

ПІВЕНЬ

У цьому місяці у вас буде можливість проявити не тільки свої таланти, а й мудрість. Ваш авторитет на роботі різко зросте, а за ним відбудуться більш значні зміни. Перш ніж прийняти рішення, ретельно зважте всі «за» і «проти» і будьте стримані у прояві своїх емоцій.

Самотні представники знаку отримають можливість зустріти своє справжнє кохання.

СОБАКА

Колеги будуть готові вас вислухати. Скористайтеся цією можливістю не тільки для того, щоб змінити свій робочий процес на краще, але й покращити своє становище в компанії. Остерігайтеся ревнощів і помсти з боку тих колег, місце яких ви прагнете зайняти.

В особистому житті уникайте зустрічей з марнославними і жадібними людьми, які будуть усіма силами переслідувати вас і зловживати вашим терпінням і добротою.

СВИНЯ

Ваше життя цього місяця буде спокійним і розміреним. Робота в команді допоможе вам добре заробити і навіть відкладати гроші на серйозну мету. Шукайте комфорту в особистому житті: будьте готові підтримати кохану людину, і він відповість вам тим же.

Слідкуйте за своїм здоров’ям, проходьте медичне обстеження та дотримуйтесь загальних принципів здорового способу життя.

You cannot copy content of this page