Китайський гороскоп на понеділок 24 квітня: жар поступово наростає

Дракон – останній місяць китайського сезону Весни, вже у травні розпочнеться правління стихії Вогню – сезон Літа. Ось жар поступово і наростає.

Посилення Вогню — це активніша діяльність, суєта, зростання можливостей для бізнесу — все розгортатиметься швидше, ніж очікувалося.

При цьому не можна сказати, що прояви енергій наступного тижня будуть гладкими та гармонійними.

Понеділок — не найщасливіший день через зіткнення символу року Кролика та символу Півня. Дуже сильним саме це зіткнення навряд чи буде, але нерви зіпсувати цілком може.

Традиційно в дні зіткнення не рекомендується починати щось важливе — воно може бути легко зруйноване. При цьому енергія зіткнення — вона енергія трансформації, прориву нового у звичну реальність.

Тому розумні використовують енергію зіткнення, щоб зробити ривок, перескочити новий етап чи переродитися. Простіше кажучи, якщо ви давно хочете щось змінити, а для відмови від старого вам не вистачає сил, то періоди руйнування додадуть вам потрібний імпульс.

Для тих же, хто не готовий трансформуватися, такий день — час закопатися в рутину і зайнятися заняттями, що не обтяжують вам в цілому.

Понеділок гарний день для виходів у світ, відвідувань місць культурного дозвілля. Тільки відпочинок має бути максимально спокійним та консервативним.

You cannot copy content of this page