Китайський гороскоп на тиждень із 12 по 18 лютого 2024 року на кожен день

Якщо щось планувати велике, придивіться до понеділка. Інші дні більше підходять для рутинних справ. А в неділю остерігайтеся подій, пов’язаних з водою.

Понеділок, 12 лютого 2024 року

День Вогняного Коня. Дуже сприятливий день, винятково гарний для більшості справ, початку великих процесів, перельотів, переїздів, старту проектів, інвестицій і всього, що ви вважаєте важливим.

Якщо скористатися енергіями цього дня, то висока ймовірність, що протягом 2-4 місяців ви отримаєте приємний фінансовий бонус.

Порада дня: надмірність у більшому. Просувайте свої принципи та ідеали за межі звичайних норм. Керуйтесь благородною метою. Зосередьтеся на тому, що для вас важливо.

Вівторок, 13 лютого 2024 року

День Вогняної Кози. Нейтральний день, придатний для переговорів, хороший для планування, відпочинку, вирішення романтичних питань. Великого та важливого на нього призначати не слід. Структура «білий тигр у дії» не обіцяє нічого доброго, окрім конфліктів та серйозних розбіжностей.

Порада дня: виправлення, Ви повинні знайти джерело яке заважає та усунути його. Пробудіть прихований потенціал. Це дозволить виправити становище та відновити порушений порядок.

Середа, 14 лютого 2024 року

День Кам’яної Мавпи. Занадто велика активність у цей день може принести юридичні неприємності та чутки у довгостроковій перспективі. І цей день зовсім не дає надії на сприятливий перебіг енергій.

Порада дня: поширюйте ясність та розуміння. Розганяйте туман, відкривайте шлях і готуйтеся до великих звершень

Четвер, 15 лютого 2024 року

День Земляного Півня. Ні для чого важливого цей день краще не використовувати, маючи змащені та сірі характеристики, він не зможе дати підтримки важливим справам. Великий ризик припуститися помилок під час активних дій. Однак, завдяки присутності сприятливих зірок, є надія на сприятливе завершення справ.

Порада дня: ретельно обмірковуйте свої вчинки. Ухвалюйте чіткі рішення, навіть якщо це приносить біль. Обмежуйте свої емоції та бажання, коли зустрічаєтеся з іншими людьми.

П’ятниця, 16 лютого 2024 року

День Сталевого Собаки. Не слід одружуватися, закладати фундамент або починати велику справу в такий день. Він дає труднощі у розумінні між людьми та перешкоди у дорозі. Найкраще в такий день займатися рутинними справами.

Порада дня: Вам перешкоджають нікчемні люди з маленькими цілями. Ситуація несприятлива. Ідіть у тінь, уникайте відповідальності.

Субота, 17 лютого 2024 року

День Сталевої Свині. День годиться для рутини та збору боргів. Добре в такий день сходити на побачення та присвятити його романтиці. Він чудово підійде для відпочинку. Свиня любить тигра та енергії дня будуть йти повільно та злагоджено.

Порада дня: не бійтеся ставити запитання. Ситуація швидко змінюється. Якщо хтось зволікає, може залишитися без роботи.

Неділя, 18 лютого 2024 року

День Водного Щура. Помірний день підійде для інвестицій, підписання контарктів, переговорів — але не для справ першого рівня важливості. Є ризик водних подій у цей день, тож будьте пильні.

Порада дня: це поворотний момент. Не захоплюйтеся миттєвими емоціями. Ваші вчинки мають бути дзеркалом ваших найвищих устремлінь

You cannot copy content of this page