Китайський гороскоп на тиждень із 16 по 22 жовтня: на що слід звернути увагу?

Тиждень з бадьорим початком та напруженим завершенням. Якщо ви плануєте важливі справи, вибирайте понеділок, вівторок чи четвер. А от середа, п’ятниця та неділя ризикують швидше принести розчарування.

Тиждень проводить нас через коридор затемнень – час усвідомлень, відкриттів. Час, коли наша інтуїція розмовляє з нами. І важливо її слухати.

Понеділок, 16 жовтня 2023 року

День Вогняної Кози. Він набуває структури «Небесний обман». У такий день добре працювати над публічним іміджем, робити щось, що підвищує свій авторитет чи статус. Понеділок сприятливий для влаштування на роботу, а також виправлення помилок на роботі, іспитів.

Не можна сказати, що енергії дня підтримають щось велике на зразок відкриття бізнесу, весілля чи закладення фундаменту. А ось робота над помилками – ідеальне заняття на цей день. Зрештою, помилки — надійніший шлях до успіху, ніж нескінченна похвала.

Порада: ви повинні знайти джерело псування та усунути його. Пробудіть прихований потенціал. Це дозволить виправити становище та відновити порушений порядок.

Вівторок, 17 жовтня 2023 року

День Кам’яної Мавпи. Він має дуже позитивні характеристики. У такий день можна святкувати весілля, відкривати бізнес, закладати фундамент. Питання нерухомості – придбання чи продаж – добре пройдуть у такий день. Словом, енергії дня підтримають ваші починання.

Порада: поширюйте ясність та розуміння. Розганяйте туман, відкривайте шлях і готуйтеся до великих звершень.

Середа, 18 жовтня 2023 року

День Земляного Півня. Такий день ми називаємо Днем руйнівника — він намагається протиставити свої енергії році і зазнає поразки. Оскільки рік його переважує за силою, амплітудою вібрацій.

Починати нічого не варто, а от завершувати можна. Якщо хочете з кимось розлучитися раз і назавжди – це ідеальний час.

Порада: ретельно обмірковуйте свої вчинки. Ухвалюйте чіткі рішення, навіть якщо це приносить біль. Обмежуйте свої емоції та бажання, коли зустрічаєтеся з іншими людьми.

Четвер, 19 жовтня 2023 року

День Сталевого Собаки. Тут ми згадуємо, що у самій середині коридору затемнень. Намагаємося уникати конфліктів та емоційних реакцій. У такий день можуть приходити віщі сни та таємні знаки – звертайте увагу на сигнали, які до вас приходять.

Для пошуку медичної допомоги, переговорів та романтичних зустрічей цей день підійде. Рутина теж добре.

Великих справ енергії підтримати не зможуть, оскільки індикатор дня «Встановлення» ми починаємо, діємо поступово, а не рухаємось стрімголов до фінішу.

Порада: вам перешкоджають люди із дрібними цілями. Ситуація несприятлива. Ідіть у тінь, уникайте відповідальності.

П’ятниця, 20 жовтня 2023 року

День Срібної Свині. Такий день є ідеальним для очищення, прибирання. Як у думках, так і у справах. Добре позбавлятися того, що заважає рухатися далі. Добре просто провести генеральне прибирання. До речі, цей день ідеальний для початку шляху рятування від шкідливих звичок.

Енергії не дадуть можливості підтримати добрі переговори, важливі справи. До того ж зірки цього дня складаються негативні. Намагайтеся займатися лише тим, що дійсно потрібно. А основний масив справ перенесіть на більш пізніший період.

Порада: не бійтеся ставити запитання. Ситуація швидко змінюється. Якщо хтось зволікає, може виявитися без роботи.

Субота, 21 жовтня 2023 року

День Водяного Щура. День із дуже сильними водними енергіями, на нього часто припадають якісь водні аварії, прориви чи казуси. Сам собою він може бути і середній. Підходить для підписання контрактів, інвестування, збору боргів. Але великих планів не зможе підтримати. Тільки звичайні щоденні відносини.

Порада: не захоплюйтеся миттєвими емоціями. Ваші вчинки мають бути дзеркалом ваших найвищих устремлінь.

Неділя, 22 жовтня 2023 року

День Водяного Бика. Він має негативні характеристики, не годиться для старту важливих справ. Краще провести такий день тихо, спокійно і без ривків, щоби згодом не засмучуватися.

Порада: дійте витончено та блискуче. Нехай зовнішнє оздоблення розкриє суть внутрішнього задуму. Використовуйте поступові зміни, щоб досягти бажаного.

You cannot copy content of this page