Китайський гороскоп на тиждень із 25 по 31 грудня дарує нам відразу три дні, в які можна активно завершувати справи року

А ось починається тиждень зі спокійного дня, коли не вийде попрацювати навіть за всього бажання — через справжню втрату.

Понеділок, 25 грудня 2023 року

День Вогняної Змії. Різдво випадає на день справжньої втрати. У такий день потрібно забути про справи та постаратися відпочити та зайнятися тим, що вам буде приємно. Привітайте всіх з Різдвом та постарайтеся не перенапружуватися цього дня. Справжня втрата робить всі наші зусилля марними і, щоб не витрачати сили і не гаяти час, постарайтеся просто провести цей день весело та на втіху.

Порада: успішне завершення вже недалеко. Дійте м’яко, гнучко, але наполегливо. Не тримайтеся за те, що маєте, і бажане прийде до вас.

Вівторок, 26 грудня 2023 року

День Кам’яного Коня. Несприятливий день — йде проти енергій місяця, при цьому не має жодних гарних зірок, щоб якось це згладити. Проте структура цього дня «дракон повертає голову» — вказує на можливе повернення якихось приємних спогадів, повторення приємного досвіду минулого.

Порада: вдивіться вглиб проблеми, поки не зрозумієте суті того, що відбувається. Це відкриє шлях та забезпечить успіх.

Середа, 27 грудня 2023 року

День Земляної Кози. Непоганий день трохи розширює для нас можливості — якщо у вас залишилися якісь справи перед Новим роком, краще обирайте цей день, результатів буде більше. Він теж не без шорсткостей — структура «собака стикається із зеленим драконом» вказує, що у справах можуть траплятися труднощі. Проте день пройде не без промінчиків позитиву.

Порада: усвідомте свої приховані можливості. Забудьте про страхи та тривожні передчуття. Ви йдете вірним шляхом. Ваша мета вже близька.

Четвер, 28 грудня 2023 року

День Сталевої Мавпи. Помірний день з енергіями у бік позитиву. Ще один день, на який можна намічати передноворічну метушню та дороблення важливих справ. На нього можна намічати візити до лікаря, важливі зустрічі, переговори та розраховувати на підтримку зірок.

Порада: йдіть на ризик без огляду. Ви не можете уникнути перешкоди: вона виникатиме перед вами знову і знову. Переможіть свій страх. Практикуйтесь, тренуйтеся, звикайте до небезпеки.

П’ятниця, 29 грудня 2023 року

День Срібного Півня. Більш стриманий день, не підходить для важливих справ, годиться лише для відпочинку та виключно рутини. Проте шанс отримати підтримку від зірок в останню хвилину, але для важливих справ такий день краще не вибирати.

Порада: будьте дуже обережні, дійте непомітно. Приховуйте свою силу та пристосовуйтесь до всього, що зустрічається на вашому шляху. Не нав’язуйте свою волю. Зосередьтеся на деталях.

Субота, 30 грудня 2023 року

День Водного собаки. Хороший день для всього, що пов’язане з людьми, спілкуванням, зустрічами. Структура «небесна в’язниця зустрічається з небесною мережею» може дати суперечки в сім’ї та плітки, які можуть затьмарити настрій. Але при прояві турботи, розуміння та співчуття всі проблеми можна буде залагодити.

Порада: перед вами відкритий шлях до зрілості, успіху та процвітання. Жертвуйте зокрема заради спільної справи. Майте план та виконуйте його. Загальна праця призводить до великого результату.

Неділя, 31 грудня 2023 року

День Водної Свині. Останній день 60-денного циклу завершує рік – цікавий збіг. Такий день вдалий для підбиття підсумків, для завершення діяльності, для подяки. Його індикатор — закриття — показує, що це чудовий час для того, щоб подумати, скільки щасливих моментів приніс рік, що минає, і скільки всього нового і радісного відбудеться наступного року.

Відкрию вам секрет: за китайським календарем рік Чорного Кролика нікуди не йде, він триватиме аж до 4 лютого за сонячною частиною китайського календаря, і до середини лютого за місячним календарем — до місячного Нового року. І для китайців ніч з 31 грудня на 1 січня – це одна з ночей місяця щура, року кролика. Навіть місяць не змінюється.

Новий рік починається з чистого листа, відкриваючи новий 60-денний цикл, даючи можливість відчути оновлення, надію, і чари загального святкування.

Порада: відновіть творчу рівновагу, позбавившись застарілої мішури. Адаптуйтеся до змін.

You cannot copy content of this page