Китайський гороскоп на тиждень із 6 по 12 листопада для всіх знаків

Тиждень з 6 по 12 листопада очікується сильним, міцним у серединці і досить млявим, схильним до відпочинку та розслабленням по краях, тобто необхідно планувати на 8, 9, 10-ті — позитивні дні. Початок і кінець тижня будуть досить млявими.

Понеділок, 6 листопада 2023 року

День Кам’яного Дракона. Збирає всі найгірші зірки, до того ж намагається протиставити своїй енергії енергію місяця – собака з драконом один одного не люблять.

День знаходить структуру прихованого відгуку. Образ такий: гора, яку ніяк не оминути, перешкода на заваді, вимушена зупинка. Тобто у справах можна зустріти перешкоди, можуть виникати проблеми, локальні проблеми та труднощі. Найкраще в такий день розвантажитись.

Порада: спілкуйтеся та заводьте зв’язки. Ваші зусилля принесуть щедрі плоди. Зберігайте зосередженість і не упускайте з уваги свою мету.

Вівторок, 7 листопада 2023 року

День Земляної Змії. Не варто планувати надто багато справ на цей день. Це останній день осіннього сезону з китайської астрології. У ньому дуже мало енергії, сам собою він ризикує виявитися млявим, слабким, нездатним підтримати важливі справи. Найкраще в такий день підбивати підсумки, відпочивати.

Порада: Виходьте з тіні та займіться активною діяльністю. Потужна творча енергія надає речам руху. Тримайтеся за неї і не втрачайте свою мету.

Середа, 8 листопада 2023 року

День сталевого коня. Сприятливий день із сузір’ям Оріон. Хороший для більшості справ, весіль, укладання контрактів, започаткування бізнесу, тобто він може підтримати більшість починань.

Але є одне, тут причаїлася зірка хвороб, яка намагається загубитися серед позитивних енергій, треба пам’ятати про те, що здоров’я може підвести. У решті сфер день може бути дуже успішним.

Порада: наполягайте на своєму способі життя і тих речах, якими ви займаєтеся. Майте ясний план чи напрямок.

Четвер, 9 листопада 2023 року

День срібної кози. День трьох гармоній. Це день людей. Шукатимете лікаря — ймовірно знайдете відмінного. Укладатимете угоди — переговори повинні пройти легко і комфортно. У всіх галузях, де задіяні інші люди, все може пройти дуже сприятливо.

Також він добрий для початку навчання, переїздів, перельотів, підписання документів, пошуку роботи, інвестицій, початку будівництва. Тому що день, місяць і рік утворюють чудове поєднання, що утворює енергію дерева, зростання та розвитку. Не пропустіть можливості скористатися цими енергіями.

Порада: уникайте конфлікту. Не піддавайтеся гніву чи пристрасті. Шукайте покровителів. Не час розпочинати нові проекти.

П’ятниця, 10 листопада 2023 року

День Водної Мавпи. Енергія дня набагато стриманіша. Позитивна структура: маленька змія перетворюється на дракона. Це свідчить, що день може пройти непогано. Особливо якщо ви збираєтеся на романтичне побачення або плануєте зібрати борги або задумали відпочити. Однак енергія дня набагато менш підтримуюча, тому все важливе краще провернути в більш вдалий час.

Порада: розвивайте у собі здібності лідера. Слухайте наставників. Ідіть на ризик і долайте перешкоди, служіть. Люди це оцінять.

Субота, 11 листопада 2023 року

День Водного Півня. День руйнівника тижня. Штормові вібрації не зможуть підтримати важливих справ та початків, вони годяться лише для відпочинку, завершення якихось проектів та спокою.

Порада: досягайте мети через пристосованість та м’яке, непомітне проникнення. Не беріть на себе ініціативу. Повільний, але неухильний поступ приведе до успіху.

Неділя, 12 листопада 2023 року

День дерев’яного собаки. Позитивні сузір’я дня трохи суперечать індикатору завершення. Тобто він гарний для м’якого та красивого завершення тижня, проектів та закінчення всіх справ. Починати щось такого дня не варто.

Порада: не робіть активних дій. Відступ та поєднання з іншими людьми принесуть користь.

You cannot copy content of this page