Китайський гороскоп на тиждень із 9 по 15 жовтня: наступні сім днів обіцяють бути цікавими

Енергетику наступного тижня переважно формує кільцеподібне сонячне затемнення. Вже друге із двох сонячних затемнень цього року — одна з найочікуваніших подій для любителів подивитися на нічне небо.

Стародавні цивілізації таких подій боялися, бачили в них фатальні ознаки. Люди вірили, що промені затьмареного сонця відбирають у нас успіх. І досі астрологи не рекомендують перебувати під прямими променями під час сонячного затемнення.

Понеділок, 9 жовтня 2023 року

День Металевого Щура. Нейтральний день. Хороший для підписання документів. Підходить для збирання боргів, фінансової активності, звичайних рутинних справ.

День не має великого потенціалу для важливого старту, але наші щоденні справи — робота, візити до салону краси, рядові ділові зустрічі — енергії дня зможуть підтримати.

Порада дня: гарний час для того, щоб розпочати великий проект або започаткувати нове підприємство. Виправляйте помилки. Позбудьтеся старих уявлень.

Вівторок, 10 жовтня 2023 року

День Срібного Бика. Підійде тільки для планування та мінімальної рутинної активності. Зусилля, зроблені цього дня, швидше зрівняють вас із конкурентами, ніж допоможуть вирватися вперед.

Порада дня: приймайте у вівторок те, що випадає вашу частку.

Середа, 11 жовтня 2023 року

День водного тигра. Незважаючи на непогані зірки, про медичну допомогу краще звертатися в інші дні. Зірка болячок, що міститься в цьому дні, може дати невірні діагнози, помилки у медичних процедурах.

Порада дня: час розпочинати новий проект. Рух обраним шляхом принесе користь і просвітлення. Подумайте, як об’єднати людей.

Четвер, 12 жовтня 2023 року

День водного кролика. Має більш позитивні характеристики. Добре підійде для зустрічей. У такий день можна розпочинати навчання, підписувати важливі документи. Але будьте уважні, якщо у вашій карті є Півень. Так ось енергії цього дня атакують енергії Півня і можуть дати нестабільність, розбіжності та труднощі.

Порада дня: спроби нав’язати свою волю чи відійти убік не дадуть результату. Пристосовуйтесь.

П’ятниця, 13 жовтня 2023 року

День дерев’яного дракона. Має негативні характеристики по зірках. Такий день слід максимально розвантажити від справ, щоб заощаджувати свої сили, не витрачати їх, щоб пливти проти течії.

Порада дня: пристосовуйтесь до обставин і не нав’язуйте свою волю, тоді шлях буде відкритий. Перетворюйте конфлікти на творчі протиріччя.

Субота, 14 жовтня 2023 року

День дерев’яної змії. Увечері починається активна фаза затемнення. Як ми пам’ятаємо — у промені затьмареного сонця краще не потрапляти. Тому намагаємось другу половину дня, приблизно по обіді, провести вдома.

Цікаво, що день сам собою збирає непогані зірки і перша половина дня може дати підтримку вашим справам. Проте традиційно на дні затемнення ми намагаємося нічого не планувати. Пам’ятаємо, що у чутливих людей можуть виявитися нездужання. Розвантажуємось і фізично, і ментально.

Порада дня: у день затемнення добре провести практику. У пікову фазу затемнення варто подумати про те, чого ви хотіли б позбутися — хвороби, неприємності, негативні емоції, переживання від негативного досвіду. Ви можете написати це на листку паперу і спалити, природно, дотримуючись пожежної безпеки.

Неділя, 15 жовтня 2023 року

День Вогняного Коня. Обіцяє бути дуже продуктивним. Цей день збирає навколо себе всі найкращі зірки. Усі справи, які у вас зібралися за тиждень, варто реалізувати якраз у неділю.

Порада дня: енергії доби готові підтримати більшість ваших справ, навіть найвищого рівня важливості.

You cannot copy content of this page