Китайський гороскоп на тиждень по днях із 18 по 24 грудня

Традиційно такий тиждень намагалися не перевантажувати справами, проводили його спокійно, у думках про те, що буде і приготуванням до Нового року. На що слід звернути увагу?

Цим тижнем слід бути уважнішим — четвер і п’ятниця — дуже важливі дні для стосунків між нашою планетою та сонцем. 22 грудня буде сонцестояння – найкоротший день і найдовша ніч. Багато цивілізацій вважали цей день Новим роком, початком Нового року — саме з цього дня день, світло, або ян починає наростати, а інь досягнувши свого апогею відступає.

Понеділок, 18 грудня 2023 року

День Сталевого Собаки. День у структурі – великий розклад чи велика пастка – не дає сподіватися на підтримку зірок. Рутинні справи, незначні зустрічі пройдуть добре.

Порада: вам перешкоджають нікчемні люди з маленькими цілями. Ситуація несприятлива. Ідіть у тінь, уникайте відповідальності.

Вівторок, 19 грудня 2023 року

День Срібної Свині. Несприятливий день – накопичує занадто великий пласт енергії інь і зовсім не підходить для будь-якої активної дії. Та й структура дня — змії у в’язниці — показує скутість у діях, вимушену паузу. Додатковим анти-бонусом цього дня є зірка хвороб, яка може дати погіршення самопочуття. Словом, побережіться цього дня від будь-яких важливих справ.

Порада: не бійтеся ставити запитання. Ситуація швидко змінюється. Якщо хтось зволікає, може виявитися без роботи.

Середа, 20 грудня 2023 року

День Водного Щура. Збирає велику кількість водної енергії. Навіть у структурі дня «змія у земній мережі» дуже багато води — можуть бути якісь нестиковки з водою, прориви труб, непорозуміння, фізичні аварії, пов’язані зі стихією води.

Тим не менш, цього дня можна планувати, ходити до лікаря, проводити переговори, починати вчитися, інвестувати, розпочинати ремонт.

Порада: не захоплюйтеся миттєвими емоціями. Ваші вчинки мають бути дзеркалом ваших найвищих устремлінь.

Четвер, 21 грудня 2023 року

День Водного Бика. Цей день збирає начебто непогані зірки, проте він є останнім днем іньського півріччя за китайським календарем. Уявіть, наскільки мало в ньому активної енергії для підтримки великих справ. Він підійде для генерального прибирання, усунення перешкод, думок про майбутнє і всіляких практик, що очищають, і фізичних процедур очищення. Щось серйозне намічати такого дня не рекомендовано.

Порада: дійте витончено та блискуче. Нехай зовнішнє оздоблення розкриє суть внутрішнього задуму. Використовуйте поступові зміни, щоб досягти бажаного.

П’ятниця, 22 грудня 2023 року

День Дерев’яного Тигра. День зимового сонцестояння найкраще провести у молитві, медитаціях, духовних практиках. Подумайте про майбутнє, про те, до чого хочете прийти через 6 місяців. Намагайтеся розслабитися і заспокоїти голос суєти у своїй голові. Енергії цього дня категорично проти будь-якої форми янської активності — переговори, важливі зустрічі одразу переносьте на другий день.

Цей день дуже важливий не лише для наступного півріччя, а й для всього року дерев’яного дракона. Добре зробити практику загадування бажання — напишіть список того, чого ви хотіли б досягти в найближчі півроку і збережіть цей список, щоб звіритися в день літнього сонцестояння вже в 2024 році.

Порада: ваш задум здійснюється. Ви зможете досягти успіху через малі справи. Вкладайте свої зусилля в те, що відбувається. Продовжуйте працювати.

Субота, 23 грудня 2023 року

День Дерев’яного Кролика. Зібрав кілька позитивних зірок, які можуть підтримати якісь рутинні справи та справи другого рівня. Але будьте уважнішими при спілкуванні з протилежною статтю — є ризик, що вас не зрозуміють, неправильно трактують ваші слова чи поведінку. Намагайтеся доносити свої думки максимально зрозуміло, без натяків і недомовок.

Порада: зараз особливо сприятливий час для зростання, але не поспішайте події. Постійно коригуйте свій шлях і довіряйте серцю.

Неділя, 24 грудня 2023 року

День Вогняного Дракона. Має стримані енергії, але потрапляє в хорошу структуру «птах падає в печеру» — справи цього дня пройдуть легко, емоції можуть бути хорошими, позитивними. Добре підписувати контракти, інвестувати, вирішувати фінансові питання та ходити на побачення.

Порада: купуйте, торгуйтесь, обмінюйтесь інформацією. Зустрічайтеся з друзями для спілкування та спільних заходів. Надихайте їх.

You cannot copy content of this page