Китайський гороскоп на тиждень з 1 по 7 січня 2024 року: почніть жити з чистого паперу

Понеділок, 1 січня 2024 року

День дерев’яних щурів. День несприятливий для жодних переміщень та активних дій. Зате чудово підійде для відпочинку в колі близьких і найулюбленіших і найдорожчих людей. Структура дня підказує нам, що найкраще в такий день відпочивати та берегти сили.

Порада: не думайте надто багато про матеріальну вигоду. Бажання ваше здійсниться, хоч і не відразу.

Вівторок, 2 січня 2024 року

День дерев’яного бика. Незважаючи на негативну структуру «Сонячного містика карають», день отримує непогані зірки та підійде для різноманітних дій. Може бути хорошим як для домашніх, так і для зовнішніх справ.

Порада: ви зіткнулися із серйозною перешкодою. Рішучість призведе до успіху. Застосовуйте закони та покарання там, де це необхідно.

Середа, 3 січня 2024 року

День вогняного тигра. День може пройти дуже позитивно. Він хороший для справ другого рівня важливості і буде корисним для тих, хто не любить довго розсіджуватися у святкові дні і, навпаки, рветься на роботу.

Порада: радість та просвітлення прийдуть від жінки. Світло та затишок поширяться по всьому будинку.

Четвер, 4 січня 2024 року

День вогняного кролика. Багато що в цьому дні вказує на можливі непорозуміння між представниками протилежних статей. Цьому сприятиме покарання нелюбові, яке складається між днем кролика та місяцем щура. Тому спілкуючись з людьми враховуйте, що вас можуть невірно зрозуміти, образитися або розсердитися на вас, якщо ви недостатньо чітко висловлюватимете свої думки і наміри.

Порада: Зменшіть ступінь особистої участі у справах. Це відкриє шлях для вас.

П’ятниця, 5 січня 2024 року

День земляного дракона. Придатний для рутинних справ, хороший для інвестицій і перестановок по феншуй. Цього дня допустимо підписувати контракти та розпочинати справи, але на велику віддачу від нього не розраховуйте через структуру прихованого відгуку, що заморожує та затримує справи.

Порада: Зберігайте спокій і не упускайте з уваги свою мету. Ваші труди принесуть щедрі плоди.

Субота, 6 січня 2024 року

День Земляної Змії. Непоганий день він відкриває останній місяць року кролика! І володіє позитивними зірками та енергіями. Але будьте уважні – є ймовірність відчуття скутості та необхідності діяти під тиском. День хороший для планування, переговорів та зустрічей із людьми, у такий день можна починати вчитися, підписувати папери.

Порада: виходьте з тіні та займіться активною діяльністю. Потужна творча енергія розбурхує речі і надає їм руху. Тримайтеся за неї і не втрачайте на увазі свою мету.

Неділя, 7 січня 2024 року

День сталевого коня. Гарний день, світлий та позитивний. Цього дня добре зустрічатися з коханими та близькими, можна занурюватись у книги, займатися важливими для вас справами. Однак на цей день прилітає зірка хвороб, яка може дати погіршення самопочуття, якщо ви хворієте і ризик підхопити болячку— будьте уважнішими!

Порада: Тримайте здоровий спосіб життя, і того, що досягли, не змінюйте своєї думки.

You cannot copy content of this page