Китайський гороскоп на тиждень з 13 по 19 листопада: сюрпризи чекають на знаки Зодіаку

Тиждень,  починається з Молодика, а завершується чудовим днем для відпочинку. Якщо ви плануєте щось дійсно важливе, принаймні поза медичною площиною, використовуйте п’ятницю. Тут будуть найкращі енергії. А от у середу та неділю краще розвантажити. І не забудьте про генеральне прибирання у вівторок!

Понеділок, 13 листопада 2023 року

День Дерев’яної Свині. Нейтральний день. Має низку дуже позитивних характеристик. Не годиться для початку ремонту, запуску бізнесу чи великого весілля.

Однак для планування, для зустрічей, пошуку медичної допомоги чи початку навчання цей день цілком підійде. Справа в тому, що це перший день у місячному циклі. Для закладення фундаменту для майбутньої активності, майбутніх звершень вони цілком підходять. Цей день вдалий для складання планів на місяць, роздуми про майбутнє, закладення фундаменту, програмування на те, що відбуватиметься з вами протягом найближчих 30 днів. Важливо не піддаватися похмурим настроям і прагнути будь-що-будь залишатися на позитивній хвилі.

Вівторок, 14 листопада 2023 року

День Вогняного Щура. Не надто підходить для дій або планування. У конфліктах краще не напирати, а давати дорогу опоненту.

Цей день чудово підходить для очищення, розчищення дороги для майбутніх справ. Підготуйте ґрунт для нових щасливих подій. Розчистіть старі завали як фізично, так і ментально. У такий день рекомендується провести генеральне прибирання — і в думках, і в тому, що вас оточує у особистому просторі. Щоб хорошим, новим, щасливим речам чи подіям було десь розміститися.

Середа, 15листопада 2023 року

День Вогняного Бика. Негативний день Якщо не надто активно використовувати енергію цього дня, є ризик поплатитися. Тому такий день краще провести якомога тихіше. Не плануйте на цей день важливих зустрічей, співбесід, переговорів. Потрібно буде підкорятися ходу подій, намагатися йти шляхом найменшого опору. І позбавлятися якихось жорстких поглядів, які можуть заважати вам.

Четвер, 16 листопада 2023 року

День Кам’яного Тигра. Відбудеться якась вимушена пауза, обмеження. Такий день допомагає лише звичайнісіньким справам — рутині. Вони не повинні виходити за межі якихось щоденних активностей. При цьому намагайтеся цього дня випромінювати найкращі та світлі почуття.

П’ятниця, 17 листопада 2023 року

День Земного Кролика. Небесна чеснота дає хорошу підтримку у всіх земляних та будівельних роботах. Це, наприклад, допомога при переїзді, при весіллі, у подорожах та на початку всіх нових проектів. Добре для інвестування, переговорів — найрізноманітніших справ.

Субота, 18 листопада 2023 року

День сталевого дракона. Набагато спокійніший, ніж попередній день. Підходить для зустрічей, навчання, підписання документів, планування. Цього дня слід бути пильними та впевненими у ваших діях. Виходьте за свої межі та проникайте у суть речей.

Неділя, 19 листопада 2023 року

День Срібної Змії. Він іде проти енергій місяця. Справа в тому, що у нас місяць Водної Свині, а змія зі свинею не товаришує. І тому цей день трохи “штормить”. Структура дня також вказує на те, що в такий день краще відпочити. Якщо ви хочете, щоб від такого дня таки залишилися добрі емоції, то найкраще присвятити цей день відпочинку. Не слід у такий день виявляти ненависть та негатив.

You cannot copy content of this page