Китайський гороскоп на тиждень з 15 по 21 квітня для всіх

Понеділок, 15 квітня 2024 року

День Земляного Півня. День хороший для переговорів, навчання, ремонту, підписання документів та планування. Будьте уважні, оскільки енергії дня можуть вносити непередбачуваність протягом життя через спецструктуру, до якої потрапляють. Може виникати безліч непередбачених проблем різного ступеня серйозності та заплутаності.

Вівторок, 16 квітня 2024 року

День Сталевого Собаки. День із дуже посередньою енергетикою, оскільки намагається протистояти енергіям місяця та року. Нічого не слід починати в такий день, краще займатися звичайними справами, які не вимагають великих енергетичних витрат, особливо якщо у вашій карті є собака, дракон або їх зіткнення.

Середа, 17 квітня 2024 року

День Срібної Свині. День, який містить у собі надмірну енергію, і тому вона не зможе дати хорошу підтримку для бадьорих ділових зустрічей та заходів. До того ж, структура дня малює не надто приємну та доброзичливу картину, і красномовно розповідає про енергії цього дня. Події відбуватимуться швидше, ніж очікувалося, краще в такий день виявляти скромність і намагатися рухатися повільно та вдумливо. Тим не менш, у цей день є можливість зустрітися з корисними людьми.

Четвер, 18 квітня 2024 року

День Водного Щура. Нейтрально-позитивний день, який непогано підтримає справи другого рівня важливості – переговори, звернення за допомогою, старт навчання, інвестиції, підписання документів, пошук роботи, перельоти та будь-які контакти. Але через те, що елемент Води цього дня дуже слабкий, незважаючи на сусідство з такими потужними зірками як небесна чеснота і чеснота місяця, дати потужний заряд позитиву цей день не зможе. Тому залишається задовольнятися тим рівнем підтримки, який ми отримуємо.

П’ятниця, 19 квітня 2024 року

День Водного Бика. Негативний день не варто використовувати його для укладення шлюбу, закладення фундаменту або в’їзду в новий будинок. Решта справ буде успішною. Цілком можна розпочинати навчання, підписувати незначні контракти і навіть збирати борги. День вдалий для завершення проектів, переосмислення зробленого шляху, кардинальної зміни стратегії. Будьте уважнішими, приймаючи управлінські рішення — можуть бути помилки.

Субота, 20 квітня 2024 року

День Дерев’яного Тигра. Цей день підійде для переговорів, підписання документів, початку навчання. Всі проблеми, які виникнуть у цей день, можуть здаватися великими, а вирішення трудомістким, але в результаті все закінчиться добре.

Неділя, 21 квітня 2024 року

День Дерев’яного Кролика. Структура дня дає надію на успішне завершення справ. І сам день відбувається під індикатором завершення. Він хороший для підбиття підсумків та закінчення проектів. У такий день можна займатися торгівлею, але вкрай важливо поводитись гранично чесно і не ображати людей, з якими маєте справу. День має конфліктну енергію і всіляко до цього штовхатиме. Він добрий для риболовлі, пошуків чогось чи когось. Всі ці питання буде вирішено успішно.

You cannot copy content of this page