Китайський гороскоп на тиждень з 20 по 26 листопада для всіх: тиждень готує вам цікаві сюрпризи

Потенційно дуже продуктивний тиждень Водної Свині. Плануйте на понеділок, вівторок та середу найважливіші справи. Четвер ідеально підійде для реалізації проектів, а п’ятницю краще розвантажити та відпочити.

Понеділок, 20 листопада 2023 року

День Водяного Коня. Чудовий день для переїзду, перельоту, закладення фундаменту та будь-якого виду активності. Зірки злітаються, щоб підтримати вас.

Переговори, інвестиції – все пройде максимально успішно. Окрім одного, сюди прилетіла зірка хвороб. Вона може погіршити самопочуття, можливий ризик отримати неправильні діагнози.

Порада для змін:  врівноважуйте одні події іншими, гармонізуйте обстановку. Будьте скромними і приховуйте свої чесноти. Пристосовуйтесь до обставин.

Вівторок, 21 листопада 2023 року

День Водяної Кози. Складається поєднання трьох гармоній. Ви отримаєте підтримку в усьому, що пов’язане зі стосунками та людьми. Чудовий день для більшості справ. Він хороший для переговорів та пошуку друзів. Фінансові операції будуть успішними цього дня.

Порада для змін: шукайте в собі помічника, внутрішнє джерело енергії та натхнення, це відкриє шлях. Допомоги інших людей немає, не довіряйте гарним словам.

Середа, 22 листопада 2023 року

День Дерев’яної Мавпи. Ще один гарний день із сильними підтримуючими енергіями. Цей день є динамічним, підтримає більшість активностей, тому сміливо можна вибирати його для будь-яких справ.

Порада для змін: Ви знаходитесь на межі важливих змін, готові зробити вирішальне зусилля. Візьміть паузу, накопичіть енергію, щоб у потрібний час зробити крок. Це спричинить успіх.

Четвер, 23 листопада 2023 року

День Дерев’яного Півня. День руйнівника не підходить ні для чого важливого або для будь-якого важливого початку. Підходить для завершення проектів і справ, причому завершення успішного, оскільки також збирає хороші зірки.

Порада для змін: поступові, незначні дії приведуть до успіху, тому не наполягайте на своїх ідеях і не намагайтеся робити все по-своєму. Ідіть у тінь.

П’ятниця, 24 листопада 2023 року

День Вогняної Собаки. Негативний день, що збирає найгірші зірки разом із зіркою болячок. Такий день краще розвантажити буквально від усього значного і подумати про відпочинок і милі приємні радощі, які приємно відтіняють наше життя.

Порада для змін: залишайтеся там, де ви є, і розмірковуйте над суттю явищ. Визначте межі своїх можливостей. Не заплутуйтесь у дрібницях!

Субота, 25 листопада 2023 року

День Вогняної Свині. Нейтральний день годиться тільки для рутинних справ. Якщо у вашій карті є свиня, то будьте уважнішими – у такий день можуть виникати непорозуміння з друзями, батьками чи колегами.

Незважаючи на це в цілому день має нейтральні характеристики і може навіть підійти для пошуку навчання.

Порада для змін: майте ясну мету та вчіться пристосовуватися, щоб зберігати гнучкість. Миттєво реагуйте, знаходячи вихід із будь-якої ситуації, а внутрішня доброчесність захистить від шкоди.

Неділя, 26 листопада 2023 року

День Кам’яного Щура. Нейтральний день, який підходить або тільки для відпочинку, або для пересічних і звичайних справ. Щось велике він підтримати не зможе.

Порада для змін: зачекайте кращого часу. Позбудьтеся застарілого, делегуйте. Оцініть можливості перед початком роботи.

You cannot copy content of this page