Китайський гороскоп на тиждень з 20 по 26 травня: стриманий та спокійний тиждень

Якщо щось важливе планувати, то краще на четвер чи п’ятницю, решта днів має ті чи інші застереження за різними параметрами. Загалом, тиждень має середній рівень енергії і годиться переважно для рутинних справ.

Понеділок, 20 травня 2024 року

Не має сприятливих енергій і тому годиться тільки для спокійних і неенерговитратних заходів. Також гарний для того, щоб будувати плани.

Вівторок, 21 травня 2024 року

Середній день з енергіями для переговорів та посередництва. Не підходить для будь-яких земляних робіт, проте прекрасний для саморозвитку, медитацій, навчання.

Ділові та особисті поїздки пройдуть добре, є шанс отримати допомогу від вищих осіб, крім того, енергії цього дня можуть підійти для боротьби з незаконними діями.

Середа, 22 травня 2024 року

Має вкрай негативні характеристики для активних янських дій – справи розпочаті цього дня підуть не за планом. Натомість він чудово підходить для духовної роботи, медитацій, молитов, звернення до вищих сил.

Четвер, 23 травня 2024 року

Прекрасний день для складання іспитів, гарний для саморозвитку, благодійності, внутрішньої та духовної роботи над собою. Ваші молитви будуть почуті.

Однак активні заходи на нього краще не намічати, оскільки енергії дня йдуть проти енергій місяця – у них є штормові моменти, які можуть завадити гладкому перебігу справ, які ви розпочнете у такий день.

П’ятниця, 24 травня 2024 року

Прекрасний день для більшості справ – для реновації, ремонтів, подорожей, переїздів. Він підтримає вирішення питань фінансового характеру, хороший для взаємин, навчання та іспитів. У справах слід виявити натиск, щоб досягти свого.

Субота, 25 травня 2024 року

Незважаючи на те, що в цьому дні присутні зірки щастя і успіху, в роботі з документами можуть виникати помилки і неприємності – тому зайвий раз краще перевіряти ще раз. Є в цьому дні тим не менш і позитивний потенціал, складні події можна обернути так, щоб отримати сприятливий результат.

Неділя, 26 травня 2024 року

День не може похвалитися гарними та добрими зірками, тому найкраще у такий день – відпочити, перезавантажитися, обміркувати свої плани та стратегії, або провести його за чашкою чаю у теплій компанії друзів.

You cannot copy content of this page