Китайський гороскоп передбачив долю кожного знаку зодіаку за датою народження

Китайський гороскоп передбачив долю кожного знаку зодіаку

Китайський гороскоп – найдавніша передбачувана система Китаю, заснована на сонячно-місячному календарі

Давньокитайський гороскоп передбачив майбутнє всім знакам зодіаку за датою народження. Маєте намір відкрити двері в прекрасне?

Цзи (народження) 22 грудня – 20 січня

Люди, народжені в цей проміжок часу здатні покладатися лише на себе, у зв’язку з чим особливу роль у житті грає особистісний розвиток і розширення уявлення про світ.

Підкреслюється, що це допомагає їм стійко долати труднощі, а й передбачати їх.

Чоу (розвиток) 21 січня – 18 лютого

Лідери з народження, здатні вести за собою людей заради навіть найшаленішої ідеї. Однак, такий сильний внутрішній стрижень може зламатися простіше, ніж зубочистка, якщо застосовувати його в корисливих цілях.

Головна мета в житті, для народжених у цей період, зібрати якнайбільше однодумців в ім’я доброї справи.

Інь (сила) 19 лютого – 20 березня

Мрійникам до мозку кісток важливо не піддаватися думкам про нездійсненність їх найпотаємніших бажань. Мріяти і не забувати діяти – ось запорука вашого щастя.

Мао (відчинені двері) 21 березня – 20 квітня

Активісти за природою могли б легко розвинути в собі лідерські якості, за бажання. Однак їх особистість складається з протиріч: потяг до змін і небажання щось змінювати зовсім.

Не варто побоюватися зробити вибір і досягти успіху.

Чень (рух) 21 квітня – 21 травня

Вроджені чарівники та розбивачі людських сердець ризикують забути віддавати все те позитивне, що вони отримують від світу. Не варто допускати гордовитості.

Сі (виконання) 22 травня – 21 червня

Творчий політ цих особистостей не обмежений рамками, через це можуть виникати складнощі з організацією як особистого часу і пріоритетів, так і кар’єри.

Із цим може допомогти наставник, який візьме на себе всю організаційну частину та прорахунок ризиків.

У (рівновагу) 22 червня – 23 липня

“Жорсткі та принципові”, а насправді спокійні та затишні. У народжених у період найчастіше вдається будувати і перспективний бізнес, і міцну сім’ю одночасно.

Вей (плоди) 24 липня – 23 серпня

Друзі, будинок, рідні та улюблена справа – те, що робить по-справжньому цих особистостей щасливими. Їм не потрібно займатися підкорення Олімпу, а достатньо лише озирнутися на всі боки.

Шень (зрілість) 24 серпня – 23 вересня

У молодості ці люди одержимі власними амбіціями, які часто штовхають їх на ризики. Втім, уроджена прагматичність допомагає їм у цій справі.

До зрілого віку вони мають усе, що оточуючі можуть лише мріяти. Все, крім сім’ї, готовність до якої прокидається лише після втілення всіх бажань у реальність.

Ю (зачинені двері) 24 вересня – 23 жовтня

Ці люди здатні згорнути гори. Щоправда, їм нічого не варто зупинитися на півдорозі, щоб відновити сили.

Так, здоров’я та фізична бадьорість у тілі для них дуже важливі. Нерідко їх захоплення пов’язані з альпінізмом, велогонками та іншими важкими видами спорту. Дотримання дисципліни вони вимагають від партнерів.

Сюї (руйнування) 24 жовтня – 22 листопада

Все чи нічого – це справді девіз народжених у цей період. Для них важливо виграти і досягти свого.

У позитивному ключі таке прагнення до лідерства забезпечує їм гарне та сите життя. А в негативному – відштовхує від них людей, які розцінюють таку наполегливість як нахабство.

Хай (притулок) 23 листопада – 21 грудня

Давньокитайський гороскоп каже, що доля таких людей – це пізнати духовне через матеріальне.

Нерідко це відбувається через великі придбання, або через великі втрати. У будь-якому випадку їм необхідно намагатися дивитися на філософськи.

You cannot copy content of this page