Китайський гороскоп з 12 по 21 березня 2024 року: на Землю спуститься велика кількість енергії і досягне успіху той, хто діятиме активно

Зазвичай, березень – спокійний, романтичний, глибокий та чуттєвий місяць. Але цього року, приправлений вогником, він розбудить емоції та почуття навіть у тих, хто спить. Висока ймовірність, що саме в березні ми вийдемо з демографічної ями, тож якщо ви не плануєте покращувати демографію, будьте особливо пильними з цим питанням.

Основні принципи періоду:

Високий рівень віддачі у всіх сферах та благодійність. На Землю спуститься велика кількість енергії, і досягне успіху ті, хто проводитиме її у світ через себе.

Безліч контактів – нові знайомства як у діловій, так і в особистій сфері. Заплануйте кілька великих заходів, це допоможе вам.

У поточному оточенні може відбутися чищення на основі різних інтересів та темпів розвитку.

Видимість – настає найкращий час для виходу з тіні. Дійте поза межами зони комфорту.

Вчитися, вчитися та ще раз вчитися. Березень — один із найкращих місяців для інвестицій у нові навички та інтелектуальну сферу.

У фінансах уникайте марнотратства. Найкраще зберегти гроші на квітень і зробити вдалі інвестиції пізніше.

У березні може виникнути велика кількість ситуацій, де люди не розумітимуть одне одного навіть на глобальному рівні. І велике завдання кожного — шукати точки контакту, залучатися та відчувати стан інших людей. Це чудовий час попрацювати над відносинами та своєю інтуїцією.

Щур

Кармічний місяць настає у народжених на рік Щура. Вам показано займатися духовною та особистісною роботою у великих обсягах, можуть вилізти застарілі образи та таємниці.

Бик

Для Биків важливо сповільнитись і ясно поглянути на своє життя. Уникайте відкритих конфліктів та ризику, більше віддавайте безкорисливо. Буде корисна благодійність.

Тигр

У символу Тигра це може бути досить стресовий місяць. Зміцнюйте своє здоров’я, складайте гнучкі плани та не намагайтеся нікому нічого доводити. Остерігайтеся шахраїв та сумнівних фінансових угод.

Кролик

У Кроликів настає чудовий місяць для відпустки, відпочинку та розслаблення. Відмінно буде йти діяльність у сфері нерухомості, договорів та накопичень як фінансів, так і сил та ресурсів.

Дракон

Для знаку Дракона настав період підготовки до великого ривку. Корисно записати всі свої бажання та зрозуміти дії у бік їх реалізації. Не витрачайте свої ресурси на суєту та конкуренцію.

Змія

У Змій буде величезний приплив енергії, яку можна злити бездарно на конфлікти та плітки, а можна спрямувати на кохання та збільшення доходу на довгострокову перспективу. Перед будь-яким кроком запитуйте себе: «Як це допоможе мені в реалізації моєї мети?».

Кінь

Знак Коня у березні процвітає. У вас все відбуватиметься за висхідним трендом. Щоб посилити сприятливі тенденції березня, приділіть достатньо часу і навчанню, розвитку своєї справи, і сім’ї.

Коза

Любителі гарного життя Кози в березні можуть розпочати новий етап у справах, кар’єрі, відносинах та розвитку. Зробіть перші кроки у будь-якому напрямку, незважаючи на опір та страх.

Мавпа

Народжені під знаком Мавпи заглиблюються у свої психологічні та духовні процеси. Вам буде доступна нова гілка результатів та реалізації, якщо ви максимально заглибитеся в себе.

Півень

У Півнів буде суперечливий місяць. З одного боку, все може йти за планом і ймовірні збої різних процесів. З іншого боку, що б не трапилося, вам буде супроводжувати удача та результати будуть на вашій стороні.

Собака

Напружений місяць чекає на Собак. Щоб менше боротися з бар’єрами та перешкодами, вам показано вивчати себе, своє призначення та йти в новий масштаб у будь-якій сфері життя.

Свиня

Знак Свині буде також на піку напруги. Все йде за планом, просто поки що ви можете до кінця не розуміти весь план. Труднощі березня потрібні вам, щоб стати тим, ким ви завжди мріяли бути.

You cannot copy content of this page