Китайський гороскоп з 3 по 9 червня: тиждень не підходить для бурхливої ​​активності

Понеділок, 3 червня 2024 року: День Кам’яного Собаки

День з нестабільними та некерованими енергіями, цілком можна назвати його днем ​​догори дном. Справи можуть виходити не з першого разу, у фінансових питаннях можуть виникати помилки та неприємності. За класичними текстами, годиться лише для відпочинку.

Вівторок, 4 червня 2024 року: День Земляної Свині

День порожнечі та руйнування, не підійде для важливих заходів. Вони просто не зможуть отримати підтримку від штормових енергій цього дня.

Середа, 5 червня 2024 року: День Сталевого Щура

З цього дня починається новий місяць китайського календаря. І перший же день нового місяця виявляється штормовим і підходить тільки для спокійних справ. Глобальні рішення краще такого дня не приймати. Набагато краще відпочити.

Четвер, 6 червня 2024 року: День Золотистого Бика

День не годиться ні для чого важливого. Тим не менш, він добре підійде для роботи з документами, презентацій, поїздки мальовничими та красивими місцями, походами в ресторан. Якщо зіткнетеся з труднощами — найімовірніше, все закінчиться добре.

П’ятниця, 7 червня 2024 року: День Водного Тигра

Прекрасний день для більшості справ, крім справ, пов’язаних зі здоров’ям. Для решти цей день буде дуже гарний — будь-які переговори та зв’язки з людьми пройдуть добре, перельоти, переїзди, підписання документів, ділова активність, все пройде успішно цього дня.

Субота, 8 червня 2024 року: День Водного Кролика

День із зіркою порожнечі, тому годиться переважно лише для рутини. У такий день добре розпочинати навчання, збирати борги, вирішувати фінансові питання, підписувати документи. Проте слід бути уважнішими при спілкуванні з людьми — енергії дня залучають плітки та пересуди, і будьте пильні при взаємодії з великими чи відповідальними сумами грошей через зірку злодія на воді, яка дуже сприяє фінансовим втратам.

Неділя, 9 червня 2024 року: День Дерев’яного Дракона

Енергії дня дублюють енергію року — як правило, такі дні не можна назвати вдалими. Особливо якщо у вашій карті є собака – ви народилися на рік собаки або на місяць собаки (жовтень) – у цьому випадку у вас можуть бути епізоди турбулентності цього дня. Крім того, це день без багатства – постарайтеся вирішити всі свої фінансові питання будь-якого іншого дня, оскільки такий день дає помилки в будь-яких грошових операціях.

You cannot copy content of this page