Суспільство
Леся Нікітюк поселила у своєму будинку майже 60 переселенців та їхніх домашніх улюбленців

Популярна телеведуча Леся Нікітюк не лише допомагає вимушеним переселенцям з міст, де йдуть активні бойові дії, у волонтерському центрі, а й надала їм свій будинок у Хмельницькому.

У своєму помешканню знаменитість прихистила майже 60 біженців. “Вдома жило майже 60 людей та майже 18 собак, котів, морських свинок і так далі. Мама просто не вигрібає таких обсягів, а я постійно у притулку для переселенців. Ми постійно щось вантажимо, завантажуємо, розвантажуємо, збираємо продукти харчування, гуманітарку, відправляємо. Тобто, тут такий конвеєр”, – поділилася зірка.

Леся наголосила, що завжди піарила своє рідне місто і не дарма, оскільки завжди знала, які там добрі люди. Ведуча додала, що і під час повномасштабної війни хмельничани максимально допомагають людям.

“Мені постійно в коментах докоряли: “Що ти про той Хмельницький?”. От такий крутий Хмельницький. Це місто зараз транзитна зона. Мінімум 143 тисячі людей на день заїжджає або проїздом, або залишається на ніч-дві, роз’їжджається якась частина залишається тут.

По 3-5 тисяч дітей кожного дня влаштовується до наших шкіл. Понад 100 тимчасових прихистків для переселенців лише у Хмельницькому та ще стільки в області”, – зазначила зірка.

Фото ілюстративне, з вільних джерел.

You cannot copy content of this page