Левів чекає час розплати, Стрільців – драма, Терези увійшли у найвдаліший період життя – грошей, хоч греблю гати

Період обіцяє бути яскравим та самобутнім. Жаль, але не завжди знаки Зодіаку будуть задоволені збігом обставин. Астрологи дали прогноз на 19 серпня.

ОВЕН. Потрібно діяти, поки вас ніхто не випередив. Овнам, які бажають досягти успіху, можна використовувати будь-які засоби задля досягнення мети, звичайно, крім заборонених варіантів. Після полудня може розігратися фантазія, що спричинить море цікавих ідей, і одна з них стане ключем до потенційного багатства.

ТЕЛЕЦЬ. На горизонті у Тельців з’явиться надія на краще. Не виключені сприятливі повороти у справах. Однак, настрій протягом дня може перетікати з крайнощів у крайність, але це нормально в момент, коли доводиться жити і працювати на межі можливостей.

БЛИЗНЮКИ. Вам буде море по коліна навіть у найскладніших справах. Період вдалий і для кар’єристів, і для підприємців, і для творчих професій. Не пропускайте підказки своєї інтуїції, вони матимуть раціональні зерна. Що не можна робити – це домінувати над іншими людьми. Успіху в будь-якій справі буде досягнуто швидше, якщо подбаєте про комфортні умови для всіх.

РАК. Це відповідальний день, тому в жодному разі не можна лінуватися. Якщо покажете себе з кращого боку, справи зрушаться. Якщо ж так і відкладатимете рішучі дії на невизначені терміни, пропустите масу перспективних можливостей. Тож зберіться з силами, налаштуйтеся на перемогу й уперед.

ЛЕВ. Настав час платити за рахунками і в прямому, і переносному значенні. З оплатою рахунків перед банком та за комунальні послуги не виникне проблем. Набагато складніша ситуація з подарунком, врученим із напівнатяком. Якщо не хочете зближуватись з дарувальником, треба чесно про це сказати. І постарайтеся не наступати на старі граблі в подружніх стосунках, цього разу цю помилку навряд чи вдасться виправити.

ДІВА. У Дів може з’явитися подив через чиїсь вчинки. Той, від кого чекали негативу чи підступу, вчинить як широкої душі людина. Однак не виключена і діаметрально протилежна ситуація. Наприклад, розраховуватимете на підтримку найкращого друга, але він у цьому відмовить. Передбачається несподіване грошове надходження, тому фінансова ситуація піде на поправку.

ТЕРЕЗИ. Великий шанс виграти якийсь приз чи якомусь конкурсі. Змагальний процес спонукає вас на перемогу. Конкуренції боятися не варто. Цей день є сприятливим для вас. Взагалі, у вас настав один із найвдаліших періодів у житті.

СКОРПІОН. Колись ви згадуватимете з посмішкою події цього дня, а поки вони змусять вас серйозно похвилюватися. Може статися щось непересічне. У найепічнішому випадку події вийдуть з-під контролю у кожному аспекті. Але ви в жодному разі не здавайтеся! Те, що відбувається, лише чергова мінливість Долі. Прийміть це належне. Якщо зможете поставитися до подій цього дня, як до гри, обов’язково вийдете переможцем.

СТРІЛЕЦЬ. У житті Стрільців цей день може залишити значний слід. Передбачається або любовна драма, або серйозне хвилювання у професійному аспекті. Імовірний і такий поворот, за якого за підсумками цього дня життя Стрільців повернеться на 180 градусів. Якщо ж пощастить, і зміни виявляться несуттєвими, поставтеся до того, що відбувається, як до тренування. Можливо, назріла необхідність реформ, але ви не хочете це визнати, тоді як вони все одно рано чи пізно трапляться. Почніть необхідну підготовку, це мудро та далекоглядно.

КОЗЕРІГ. Козероги весь час будуть зосереджені. Очевидно, це потреби вашого самолюбства і його треба потішити. День з погляду астрології відносно легкий та сприятливий для виробничих справ. Непогано виходитимуть математичні обчислення, аналітичні операції, гірше – процес комунікацій. Якщо попереду важливі переговори, або ви зайняті роботою з людьми, змусьте себе бути чуйними співрозмовниками.

ВОДОЛІЙ. Де б ви не знаходилися, усюди на вас чекає увага і шана. І з роботою Водолії впораються найкраще, і в сім’ї у них повний порядок. Якщо не сидітимете склавши руки, зможете знайти ще кілька арен для самореалізації. Одна із них це спорт. Давно обіцяєте собі розпочати тренування? Завтра найвдаліший період, щоб купити абонемент у фітнес-центр і почати боротьбу за власне віддзеркалення.

РИБИ. У риб може спостерігатися неробочий настрій. Проаналізуйте самопочуття, можливо виною всьому втома чи психоемоційне вигоряння. Якщо ці причини виключені, значить лінь невмотивована, з нею треба боротися. Підбадьортесь за допомогою кави та вперед. Завтра на вас чекає кілька відповідальних справ, які слід виконувати зібрано, якісно та максимально відповідально.

You cannot copy content of this page