Левів успіх обліпить з ніг до голови, Терези приміряють на роль “чому я?”, а Близнюки та Водолії в числі запеклих везунчиків

Гороскоп на травень 2023 року. В останній місяць весни розташування планет сприятиме позитивним змінам та сприятливому перебігу подій.

ОВЕН. Для представників цього знаку травень розпочнеться з дрібних неприємностей та зіпсованого настрою. Але при цьому Овнам не рекомендується змінювати свої плани та приймати поспішні рішення, навіть якщо на той момент вони здаються вам єдино вірними. Намагайтеся суворо дотримуватися планів і не забувайте про відпочинок. Перевантаження у травні для вас будуть вкрай шкідливими, вони послаблять ваш творчий потенціал.

ТЕЛЕЦЬ. Тельцям треба подбати про гарний настрій та перейти на оптимістичну хвилю, щоб останній весняний місяць виявився вдалим та приніс багато позитиву. Не варто звертати увагу на неприємних людей, які можуть зустрітися у вас на шляху, вони не відіграють жодної ролі у вашому житті. Намагайтеся виключити будь-який ризик у своїх справах, дійте перевіреними та звичними методами.

БЛИЗНЮКИ. Для Близнюків травень видасться дуже сприятливим, вдасться завершити розпочаті справи та отримати непоганий фінансовий дохід. Іноді ви відчуватимете невпевненість у своїх силах, але це швидко мине, не маючи жодних наслідків. До кінця місяця потрібно бути обережнішими з малознайомими людьми, щоб не стати учасником обману.

РАК. На початку місяця Ракам може заважати недовірливість і підозрілість щодо близької людини. Постарайтеся подолати ці руйнівні почуття, щоб не перетворювати своє життя на низку випробувань, тим більше, що ніяких підстав для підозр немає. У професійній сфері вам все буде складатися благополучно, але потрібно не чекати успіху, а йти їй назустріч.

ЛЕВ. Для Лева події цього місяця будуть складатися благополучно у всіх сферах діяльності та особистого життя. На перший план вийдуть стосунки та взаємодії з людьми. Комусь із представників цього знаку пощастить зустріти свою другу половинку, хтось виявиться щасливим у діловій сфері та познайомиться з потрібною людиною, а у когось складуться партнерські стосунки з колишніми конкурентами.

ДІВА. У травні Діва відчуватиме натхнення та енергетичне піднесення, занурившись у робочі процеси. Це може принести позитивні зміни у професійній сфері, але негативно вплинути на взаємини з близькими людьми, які будуть обділені вашою увагою. Намагайтеся дотримуватися золотої середини, щоб отримати належний баланс.

ТЕРЕЗИ. Терези можуть стати обєктом для маніпуляцій з боку інших людей і зазнати чужого впливу. Це може призвести до непередбачуваних наслідків як у професійній сфері, так і в особистому житті. Намагайтеся розібратися в собі і знайти точку опори, щоб протистояти обставинам.

СКОРПІОН. Замкненість і скритність Скорпіона може зіграти з ними злий жарт. Занурені у негативні думки, представники цього знаку можуть відчувати сильне хвилювання, піти в себе та запустити важливі справи. Намагайтеся тримати себе в руках, контролюйте свої емоції, у критичній ситуації не соромтеся попросити допомоги у близьких. До середини місяця ваш стан має нормалізуватися, якщо ви докладете до цього хоч якісь зусилля.

СТРІЛЕЦЬ. Стрільцям у травні не вистачатиме мотивації та посидючості для завершення важливого та перспективного проєкту, який може відкрити двері у благополучне майбутнє. Знайдіть у собі сили подолати свою невгамовну енергію, сконцентруватися на основному завданні та благополучно її вирішити. І не треба жалкувати за минулими помилками, минулого не повернути, треба з оптимізмом дивитися в майбутнє.

КОЗЕРІГ. Для Козерогів травень стане місяцем відкриттів, особливо якщо ви зайняті у сфері творчості. На вас чекають позитивні зміни у професійній діяльності та несподіване вирішення старої проблеми, яку ви не сподівалися колись вирішити. У цьому вам допоможуть ваші природні якості – працьовитість, посидючість і завзятість у досягненні цілей.

Читайте також: Коли настане щастя: п’ять знаків Зодіаку можуть розраховувати на приголомшливий сюрприз

ВОДОЛІЙ. Водоліїв чекає вдалий місяць у всіх сферах діяльності та особистого життя, але вам доведеться постійно боротися зі своїми емоціями та справлятися зі спалахами гніву, спрямованими на когось із недругів. Не варто витрачати на цей час і нерви, у вас попереду багато великих справ, які допоможуть вам стати успішнішими та щасливішими, а також вийти на нові рубежі на шляху до успіху.

РИБИ. Останній весняний місяць може стати для Риб вирішальним. Вони опиняться перед складною дилемою і будуть змушені зробити вибір на користь одного з можливих рішень. Перш ніж ухвалити рішення, постарайтеся все ретельно зважити та врахувати інтереси своїх близьких. Якщо ви не помилитеся у виборі, місяць буде для вас виключно вдалим.

You cannot copy content of this page