Леви, 2023 рік прийде, як світло небесне в кінці нескінченного тунелю. Ймовірно, за останні роки ви пролили більше сліз, ніж могли б

З одного боку, це змусило вас працювати більше і зробило вас сильнішими, але вас підкидало, як корабель під час урагану.

На щастя, ця енергія нарешті минає — здебільшого — починаючи з весни. Ви раптом подумаєте про те, як складно все це було, але почнете цінувати те, чого ви навчилися, і те, що ви більше ніколи не будете такими, як раніше.

Сатурн, планета життєвих уроків, переміститься у ваш сектор довіри та активів, звернувши вашу увагу в наступні роки на те, як ви вмієте віддавати та ділитися.

Плутон, планета інтенсивності, також вирішив, що він хоче підкинути вам смак вогню, коли справа доходить до ваших стосунків, але це, ймовірно, проявлятиметься як невгамовне бажання мати “вічного” супутника або принаймні когось, хто  ніколи-ніколи, нізащо – не залишить вас.

Пари, які перебувають у щасливих стосунках, мають менше хвилювань, але побачать, що їхні стосунки розвиваються вражаючими, іноді несподіваними, непередбачуваними, способами.

У першій половині року ви будете прагнути до розширення, бажаючи «розвиватися чи повертатися додому» в усіх розуміннях, особливо щодо особистісного росту, академічної діяльності, духовності, подорожей або діяльності в ЗМІ.

Тоді, коли Юпітер, планета чудес, танцює у вашому секторі кар’єри в другій половині року, ви будете схожі на бога, що мчить через сонце — ви горите, і ніхто не зможе вас спинити!

Цієї енергії вистачить більше ніж на рік, тож ви будете непереможними.

Перемоги в кар’єрі можуть бути вже під рукою, якщо ви в правильній професії, приносячи нагороди, підвищення по службі, популярність чи славу.

Однак якщо ви не в тій професії, вам доведеться зіткнутися з правдою та вирішити, що настав час зіграти нову мелодію.

Останнє, на що варто звернути увагу в цьому році, – це могутні затемнення, які колихатимуть вашу долю. Напруженість навколо домашніх або сімейних ситуацій була для вас темою, чи то навколо батьків, чи то переїзду, чи того, де ви належите, і, на жаль, це продовжується.

Однак це може бути «останньою главою», оскільки все або владнається, або залишиться позаду.

Все це може спонукати вас почати рухатися в нових напрямках, особливо щодо інтелектуальних занять або подорожей, щоб знайти своє місце чи голос у світі.

Фото: Olesia Oleksandrivna.

You cannot copy content of this page