Леви, квітень для вас увінчається доленосними подіями. Не проґавте шансу змінити життя на краще

Вітри змін заохочують вас змінити своє життя, йти новими шляхами та відкривати нові горизонти, Леви.

З одного боку, ви почуваєтеся розгубленими, коли Марс цілий місяць шипить, як гримуча змія, у вашому секторі карми та прихованих справ.

Деякі з вас можуть бути глибоко зосереджені на розробці проєктів за кадром. Інші можуть щосили намагатися боротися з таємницями, ворогами, драмами, тривогою.

Вам здаватиметься, що ви обертаєтеся у вирі плутанини.

Найкраще, що можна зробити, — це знайти тишу та прислухатися до своєї інтуїції або зайнятися духовністю як формою зцілення.

На щастя, якщо ви це зробите, ви будете рости і рости, щоб піти далі в червні.

Крім того, враховуючи таку велику кількість планетарної активності, що підкреслює вашу здатність рухатися в нових напрямках, ви повинні запитати себе, чому ні?

Це може спонукати вас повернутися до навчання, отримати нові навички, досягти більших висот у медіа чи видавництві або навіть просто змінити свій світогляд через магію подорожей чи імміграції.

Пам’ятайте: якщо зараз ви відчуваєте себе в глухому куті й не знаєте способу повернутися, духовність чи наука зараз можуть стати порятунком. Ви матимете новий погляд.

Перш за все, не зациклюйтесь на минулому і попередніх невдачах. Повний місяць 6 квітня також може підштовхнути вас до дебюту нової версії вас, особливо щодо унікальних ідей, які ви хотіли б оголосити.

Незабаром у вашому календарі може з’явитися контракт, починання, пов’язані зі спілкуванням, або можливість відвідати найближчі місця.

Найщасливіший день у році настане 11 квітня, коли Сонце і Юпітер об’єднаються, і це нарешті може принести вам хвилю радості та можливість, якої ви так потребували.

Сонячне затемнення 19 квітня також може підштовхнути вас використовувати цей поштовх і розпочати наступний етап.

Після 11 числа Венера активізує ваше соціальне життя, тому знайти друзів, яким ви довіряєте і які бачать у вас хороше, стане простіше.

Якщо ви неодружені, спробуйте свої сили та познайомтеся з кимось через друзів, або якщо ви завжди приглядались до когось, особливого знайомого, запросіть його/її на зустріч.

Однак пам’ятайте, що варто зосередитися на тому, чи ваші душі перегукуються і ваші інтереси співпадають.

Кінець місяця приверне увагу до вашої кар’єри та професійного світу, але з огляду на те, що після 21 квітня тут відбудеться ретроградний Меркурій, ви можете раптово зрозуміти, що в цій сфері кар’єри щось не так.

Дехто з вас незабаром може зрозуміти, що ваша професія або довгострокові цілі насправді не є «реалістичними» або не відповідають вашим потребам, тому вам потрібно точніше налаштувати свої плани.

Хоча я повністю підтримую людей, які живуть своїми мріями та будують «кар’єру мрії», всесвіт говорить вам взятися за роботу, зосередитися та мислити нестандартно.

Зрештою це принесе вам більше влади, слави та радості — сподіваємося, до 2026 року.

Якщо ви вже маєте успішну кар’єру, натомість ви можете виявити цю плутанину щодо великих проєктів, «обіцяного підвищення або можливості» чи отримати проблеми із повноваженнями через невідому раніше владну постать.

Не приймайте імпульсивних рішень, просто почніть прислухатися до течії — у вашій роботі та у вашому серці.

Щось змінюється — у вашому світі та всередині вас. Довіряйте цьому.

You cannot copy content of this page