Без рубрики
Лікар-дієтолог: «Благаю, перестаньте викидати шкірки граната, краще приготуйте це … Вони лікують все»

Лікар-дієтолог: «Благаю, перестаньте викидати скоринки граната, краще приготуйте це … Вони лікують все»

У серпні 1985 р мене примудрився потрапити з сім’єю під епідемію холери на Азовському морі, в пансіонаті під м Бердянському .

Водним настоєм гранатових корок я вилікував свою сім’ю за 5 годин, сусідів і розкрив рецепт лікування лікарям. Протягом одного-двох днів епідемія закінчилася.

Але ж тільки в піонерських таборах з температурою 40 градусів і рідким стільцем 15-20 разів на добу лежало 5500 дітей, а медичні ліки були неефективні. Крім того, всі пансіонати були наповнені дітьми.

Мутант холерного вібріона «О-157 Бенгал» (де буква «О» означає — холера) вражав дітей до 18 років, а дорослих нудило, але вони ніяк не витримували. Були підстави вважати, що це бактеріологічна зброя.

Є два способи лікування водним настоєм сухих кірок плода граната:

  1. Лікування за 5 годин від будь-яких штамів дизентерії, сальмонельозу, черевного тифу, холери, гострого апендициту (необхідність в хірургічній операції відпадає).
  2. Лікування за один тиждень від наступних захворювань: виразка шлунка, виразка кишечника (тонка кишка), коліт — запальний процес в товстій кишці, дисбактеріоз.

На прохання читачів даю рецепт приготування водного настою сухих кірок плода граната і його застосування.

Зразкове вагове співвідношення сухих кірок граната і крутого окропу 1:20.

У попередньо підігріту чашку, стакан або скляну баночку покласти приблизно 10-12 г сухих кірок плода граната і залити їх 200 мл крутого окропу (можна в цю тару налити 200 мл сирої води, опустити 10-12 г гранатових корок і Електрокип’ятильник довести до кипіння, але не кип’ятити).

Накрити блюдцем або папером, складеної в 4 шари.

Настояти 25-30 хвилин, і можна починати пити.

Корки не викидати, наполягання триває. Як тільки залили кірки крутим окропом — лікування почалося, а ці 25-30 хвилин настоювання ємність з корками граната повинна знаходитися поряд з тим, хто лікується.

Приготування водного настою сухих кірок плода граната для лікування всіх перерахованих хвороб однаково. Застосування — відрізняється.

I. Для лікування ЗА 5 ГОДИН ВІД:
дизентерии;
сальмонеллёза;
черевного тифу;
холери.

Після настоювання 25-30 хвилин випити приблизно половину рідини (півсклянки).

Настя не проціджувати, наполягання триває. І знову накрити блюдцем. Якщо через 10 хвилин після цього відчули себе здоровим, значить було звичайне розлад шлунка (пронос) і воно повністю вилікувано. Можна сміливо пускатися в будь-які подорожі, т. К. Проносу і запору у вас не буде.

Якщо через 10 хвилин не відчули себе видужалою, значить у вас або дизентерія, або сальмонельоз, або черевний тиф, або холера.

Вам потрібно залишитися вдома і через 3 години допити залишився водний настій. Процес лікування триває 3 години (з настоюванням 3,5 години), а одужання настає через 5 годин після початку лікування.

II. Для лікування ЗА 1 ТИЖДЕНЬ ВІД:
виразки шлунка;
виразки кишечника (тонка кишка);
коліту (запальний процес в товстій кишці);
дисбактеріозу — вживати водний настій сухих кірок плода граната так:

Після настоювання 25-30 хвилин почати пити. Протягом дня випити приблизно половину водного настою (90-100 мл) за 4 прийому приблизно рівними порціями і через приблизно рівні проміжки часу, т. Е. Приблизно по 20-25 мл за 1 прийом. Пити натщесерце, причому 1-й прийом вранці, після сну, а 4-й прийом на ніч, перед сном.

Пити водний настій не кожен день тижня, а через день, т. Е. В дні тижня 1, 3, 5, 7 — пити настій, а в дні 2, 4, 6 — не пити настій (відпочинок від лікування).

Цього достатньо для повного лікування. Але якщо хтось для перестраховки захоче продовжити лікування, наприклад, виразки шлунка, то можна не раніше ніж через тиждень повторити тижневий курс лікування.

У процесі лікування водний настій НЕ проціджувати — наполягання триває.

При цьому лікуванні спиртне протипоказано, і особливо протипоказано в дні прийому водного настою.

Сутність лікування полягає в тому, що в усьому шлунково-кишковому тракті постійно придушуються всі хвороботворні бактерії (здорові бактерії не придушуються) і місця їх розташування успішно колонізують здорові, необхідні для людини бактерії.

Крім перерахованого, відомо, що Гіппократ лікував цим водним настоєм різані і колоті рани. На рану накладалася чиста (х / б) ганчірочка, попередньо змочена у водному настої сухих кірок плода граната. Ця ганчірочка постійно підтримувалася вологою до загоєння рани.

Джерело

facebook