Лише 3 знаки до 10 березня отримають грошові надходження чи подарунки

Близнюки

Захочеться розпочати тиждень із чогось важливого та цікавого. Такі справи напевно знайдуться, а ви зрозумієте, як з ними краще впоратися.

Якщо потрібні помічники, ви знайдете їх легко. Не виключено, що вас підтримають нові знайомі, і саме завдяки їм ви швидко досягнете успіху.

Пізніше настане час повсякденних турбот, вирішення побутових питань. Це буде нескладно, хоч і нудно. Однак ви залишитеся задоволені результатами своєї праці. Наприкінці тижня можливі невеликі грошові надходження, подарунки.

Діва

Перш ніж братися за щось важливе, оцініть свої сили об’єктивно. Може здаватися, що ви легко впораєтеся з усім, але завдання можуть бути дуже складними.

На допомогу навряд чи варто розраховувати. Набагато ймовірніше, що оточуючі самі звернуться до вас за підтримкою.

Але загалом тиждень складеться досить вдало. Він підійде для поїздок та покупок, якихось домашніх справ, а також для сімейних заходів.

Вас чекають добрі новини. Вони можуть стосуватися і вас особисто, і когось із давніх друзів чи родичів. А ще можливі невеликі грошові надходження.

Риби

Вдалий тиждень чекає на представників цього знаку. Покладіться на інтуїцію: вона підкаже, чим краще зайнятися.

Не виключено, що ви візьметеся за щось зовсім нове і здивуєте своїх успіхів. Легко буде порозумітися з новими знайомими, не з’явиться приводів для розбіжностей із старими. Якщо ви захочете комусь сподобатися, зробити це вдасться легко.

Імовірні фінансові надходження. Вони можуть виявитися не надто великими, але отримана сума буде дуже доречною. Деякі Риби зроблять незаплановані покупки – дуже вдалі та своєчасні.

You cannot copy content of this page