Литовський благодійний фонд оголосив збір на систему ППО для Києва і дарує квартиру

“Допоможи захистити небо над Києвом та отримай шанс стати власником квартири в Іспанії” – саме під таким гаслом днями стартував благодійний збір на систему протиповітряної оборони для Києва, який оголосив благодійний фонд Вonitatem.

Вonitatem – благодійний фонд, який зареєстровано в Литві і який давно і активно допомагає українцям, які через агресію росії стали воєнними біженцями в цій країні.

Також це перша у світі благодійна організація, яка запустила такий масштабний проект на допомогу Україні та яка дарує подарунки за пожертвування.

Приєднавшись до цього збору коштів, ви допомагаєте придбати систему ППО IRIS-T SLM/SLS  для Києва, яка може врятувати не одне життя.

Вonitatem оголошує збір у всьому світі в розмірі 150 млн. євро, до якого може приєднатися кожен.

“Кожні 5 євро – це шанс отримати подарунок, більше пожертв – більше шансів. Все просто та прозоро” – йдеться у повідомленні на сайті фонду.

“Щодня мільйони українців прокидаються від вибухів. росія – країна-терорист, яка щодня губить українську націю, обстрілює житлові та пологові будинки, нищить інфраструктуру та забирає життя!

Сьогодні одна з головних задач – допомогти мужньому українському народу у цій боротьбі зі злом!” – наголошує голова благодійного фонду Міндаугас Йонушанс

Допомогти може кожен будь-якою посильною сумою, а всі разом ми зможемо допомогти українському народу у боротьбі з тероризмом.

Вручення цінних подарунків, від iPhone до Ferrari, буде відбуватися на кожному з етапів збору коштів.

Головний подарунок – двокімнатна квартира в Іспанії, знайде свого власника, коли збір буде закрито.

Зауважте, що подарунок може отримати будь-хто, хто зробить переказ від 5 євро на допомогу Україні.

Сьогодні увесь цивілізований світ має долучитися до боротьби українського народу у цій війні, не стій осторонь!

You cannot copy content of this page