Любов та яскраві емоцій: гороскоп на тиждень з 17 по 23 липня 2023 року

Гороскоп на тиждень з 17 по 23 липня 2023 року

Літо плавно перевалює за свій екватор. Це не привід сумувати, адже ми маємо ще півтора місяці тепла, любові та яскравих емоцій. Астрологи розповіли, що нас з вами може очікувати у ці сім днів і як ви можете залучити більше успіху у своє життя.

За прогнозами, цього тижня буде аж два дні сили — 20 та 22 липня. У ці дні будуть потужні аспекти між Марсом та Сатурном, а також Сонцем та Плутоном. У неділю ретроградною стане Венера, тому в останній день тижня постарайтеся не перенавантажувати себе справами. У ці сім днів Всесвіт і нічні світила допоможуть нам з вами позбутися наших найжахливіших звичок, ставши кращими. Постарайтеся зробити над собою хоча б невелике зусилля, щоб наприкінці тижня відчути, що час прожили недаремно.

Овен

Овнам потрібно встигнути зміцнити своє біополе до неділі, оскільки енергетичні проблеми, навіяні Венерою в ретро-фазі, можуть стати вельми відчутними вже її першого дня — 23 липня. Овнам необхідно підготуватися до періоду невеликого спаду мотивації та ентузіазму.

Далекоглядність не є сильною рисою характеру цих людей, але попередження астрологів дасть можливість заздалегідь зреагувати. Зараз важливо розважатись і працювати, причому намагатися робити все можливе для того, щоб не залишалося жодних справ на потім. Можна купувати нові речі, але не варто смітити грошима.

Телець

Тельці цього тижня будуть дуже продуктивними і сильними ментально, фізично. Перед початком ретро-руху Венери їм потрібно встигнути зробити все найважливіше. Обряди на захист від ворогів допоможуть уникнути проблем, адже заздрісні люди можуть активізуватись уже у понеділок. Як говорили в одному фільмі: «Ті, хто нас не любить, поділяються на два типи: на тих, хто дурний і на тих, хто нам заздрить».

Дурні можуть порозумнішати, а от заздрісники ніколи не виправляться, так що від них краще намагатися триматися подалі. Це непоганий час для подорожей, зміни обстановки, пошуків кохання та спілкування.

Близнюки

У Близнюків очікується дуже сприятливий, але динамічний тиждень з великою кількістю різних несподіваних подій. Нервів ці люди можуть витратити більше, ніж зазвичай, тому астрологи та експерти сайту рекомендують перед сном медитувати.

Раніше ми знайомили читачів із медитацією на гарний та міцний сон. Близнюкам життєво необхідно відпочивати, адже якщо вони втомляться, наступний тиждень для них перетвориться на тотальний жах. Усім хочеться розкріпачитися, але зараз не час розслаблятись.

Потрібно діяти, але робити це мудро.

Рак

Ракам варто побоюватися найбільше токсичних людей та маніпуляторів. Спеціальні обереги в цьому плані нададуть їм величезну допомогу. Повною мірою розкриється тема партнерства. Раки зможуть знайти людей, які можуть допомогти їм визначитися з подальшими планами, а також здатними надати допомогу в досягненні поточних цілей на роботі та в бізнесі. Відхиляти пропозиції про допомогу було б нерозумно.

Також астрологи наполегливо радять не упускати деталей. Зараз важлива кожна дрібниця. Саме у дрібницях буде сконцентровано щастя цих людей.

Лев

Левам потрібно починати підтримувати своє біополе сильним, тому що з наступного тижня Венера перестане робити це повною мірою. Наприклад, можна почати займатися помірними фізичними навантаженнями, ефективніше відпочивати, їсти енергетично корисну їжу. Якщо цей сприятливий тиждень почнеться не з найприємнішої ноти, потрібно пам’ятати, що у будь-якій бочці з дьогтем завжди є крапля меду.

Проблеми перших днів тижня обернуться великими перемогами в найближчому майбутньому. Все, що потрібно Левам для щастя, – це крапелька віри в себе. Їхнє життя зміниться на краще, якщо вони не чекатимуть біля моря погоди.

Діва

Дівам варто почати довіряти своїй інтуїції. Цього тижня шосте почуття буде максимально корисним, причому не лише у критичних ситуаціях. Астрологи вважають, що Дівам не варто звалювати на себе всі тягарі світу. Потрібно займатися своїми справами.

А на проблеми оточуючих виділяти помірну кількість часу. Краще подумати про себе. Здоровий та помірний егоїзм – те, що лікар прописав у період з 17 по 23 липня. При цьому Дівам потрібно відмовитись від стратегії «за все відповідають сам і не приймають чужої допомоги». Так, іноді справді краще все зробити самостійно, але не зараз.

Терези

Терезам цього тижня вдасться подолати перешкоди, що блокують залучення щастя. Вони з високою ймовірністю зрозуміють, що приносить їм негатив і робить їх нещасними. Це означає, що Терези зможуть скласти план дій на майбутнє та усвідомити, які їх основні цілі.

Рятівним колом у складних ситуаціях для них стане хтось із близьких людей. Не варто відкидати допомогу родичів, друзів, другої половинки. Деколи ми не можемо обійтися без підтримки. Терезам зараз дуже потрібна допомога, навіть якщо їм здається, що це зовсім не так.

Скорпіон

Скорпіонам варто спробувати перетворити свій будинок на місце сили. Оскільки відновлення автоматичне відновлення енергетики зійде нанівець через проблеми з Венерою, яка 23 числа стане ретроградною.

Важливо підготуватися до цієї події, навівши лад. Не виключено, що Скорпіонів намагатимуться обвести навколо пальця токсичні люди.

Обман буде процвітати, але люди цього Зодіакового знаку зможуть впоратися з цим. Їхня природна проникливість допоможе подолати проблеми. Їхній символізм може спантеличити Скорпіонів, але не потрібно шукати таємного змісту в усьому, що відбувається.

Стрілець

Стрільцям нічні світила допоможуть позбутися негативних почуттів та думок, причому зробити це якнайшвидше. Настає час очищення від непотрібного. Показати себе з кращого боку – ось головне завдання Стрільців зараз. Не потрібно для цього вистрибувати зі штанів і робити якісь яскраві вчинки. Достатньо просто бути добрішими, спокійнішими, чуйнішими.

Якщо виявляти надмірний егоїзм та агресію, це може спровокувати повернення старих проблем. Стрільцям не можна жити минулим. Важливо спрямувати свій погляд у майбутнє, як би складно не відмовитися від думок про вчорашній день.

Козеріг

Козерогам нічні світила допоможуть зцілитися від душевних та фізичних проблем. Прискорити процес і підтримати зірки з планетами їм допоможе японська методика, яку ми розповідали раніше. Яскраві та позитивні емоції цього періоду залишаться у пам’яті на дуже довгий термін.

Все погане, навпаки, піде дуже швидко, не залишивши сліду. Саме тому астрологи радять якомога рідше негативно реагувати на чужі неприємні слова та вчинки. Життя може наповнитися дуже приємними протиріччями, багато з яких змусять Козерогів знову повірити в чудеса та удачу.

Водолій

Водоліям не варто чинити опір змінам, які для них приготували планети та зірки. Відкрите протистояння життєвим змінам може зашкодити майбутнім успіхам у коханні та кар’єрі. Перше, що необхідно зробити

Водоліям зараз, – це навчитися фокусувати увагу. У цьому їм допоможуть шість простих методик та порад.

Астрологи радять братися лише за найважливіші справи та проекти, все другорядне відклавши до кращих часів. Велике значення варто надавати своєму здоров’ю та самопочуттю. Відпочинок та розслаблення дуже важливі.

Риби

У житті Риб може з’явитися досить багато зарозумілих і не особливо приємних людей. Через них від Риб може відвернутися успіх, адже реагувати спокійно на їхні випади навряд чи вдасться. Все, що потрібно зробити людям даного Знака, – це просто абстрагуватися від негативних думок, що породжуються токсичними особистостями. В іншому випадку Риб можуть чекати на емоційні проблеми.

Також залишитися на плаву або вибитися в лідери у якійсь важливій справі Рибам допоможуть здорові амбіції та розважливість.

Не треба ставити собі складних завдань. Краще сфокусуватися на чомусь приємному.

You cannot copy content of this page