Любовний гороскоп 15 лютого: день, на який ви так чекаєте, став ще ближче

Любовний гороскоп 15 лютого:

Овен
З коханими не розлучайтесь! Бути з нелюбом так гірко: Навіть якщо зараз ви сповнені рішучості закреслити все, що між вами було, і почати нове життя з новою людиною – не поспішайте. Якщо ви потім розчаруєтеся у своєму новому виборі – до старого вже не повернутися. Зважте все добре.

Телець
Сьогоднішній день ясно покаже, як далі розвиватимуться ваші стосунки. Можна провести аналогію з відомою прикметою “як Новий Рік зустрінеш, так і проведеш”. Тому постарайтеся сьогодні не сваритися, не з’ясовувати стосунки, а підтримувати тепло та гармонію.

Близнюки
Вам потрібно більше бути на свіжому повітрі. Так що марш від комп’ютера – вирушайте гуляти. Та не вулицями – свинцевими випарами ви ще надихаєтесь. Вам би кудись за місто. До речі, не хочете відвідати бабусю на селі? Найкращий для таких заходів час.

Рак
Той день, на який ви так чекаєте, став ще ближче. Так, вам дуже важко всидіти на місці. Вашій половинці з вами буде сьогодні особливо нелегко саме з цієї причини: подумки ви вже не з нею, а там, у заповітному Прекрасному Далеко. Постарайтеся повернутися до Сьогодення, посміхніться людині, яка тримає вас за руку.

Лев
Сьогодні ваша кохана людина талановито підбиратиме найпотрібніші слова для того, щоб просто пояснити вам складні та незрозумілі вам речі. І лише через досить довгий період часу ви зможете воістину оцінити його геніальність і подякувати – щиро і від душі.

Діва
Сьогодні ваша кохана людина буде дуже складно реагувати на будь-яку вашу спробу її обдурити, перехитрити або хоча б розіграти. Постарайтеся взяти до уваги цю його дивну особливість і діяти відповідно до зроблених висновків та пріоритетів.

Терези
Здається, зірки на небі склалися так, що ваша, освітлена іншими, опинилася в самому центрі. Сьогодні вас любитимуть усі – і ніхто нічого не попросить натомість. Тільки не вередуйте надто сильно, бажаючи використовувати ситуацію на повну.

Скорпіон
Здається, ваша половинка стала від вас надто залежною, ніж значно обмежує вашу свободу. Якщо вас це влаштовує – продовжуйте так само, якщо ж ні, натякніть їй на те, що у вас теж є права на своє життя. Психіатри у таких випадках кажуть: “Ріжте пуповину”.

Стрілець
Здається, ви недооцінюєте себе. Ви вважаєте, що нічого особливого з себе не уявляєте, а тому терпляче зносіть усі примхи вашої коханої людини: кращого вам все одно не знайти. Розправте плечі, посміхніться та повірте в себе. Ви, безперечно, гідні того, щоб з вашою думкою зважали! Нехай ваша половинка нарешті це зрозуміє.

Козеріг
Цього дня у вас з’явиться гідна альтернатива вашій коханій людині. Не обов’язково це буде інша людина. Можливо, вас захопить телевізійна передача, робота, нове хобі або телефонна розмова. У будь-якому випадку, у вашої половинки будуть всі підстави для того, щоб вас до цього серйозно приревнувати.

Водолій
Сьогодні ви дасте вашій коханій людині приголомшливу пораду, за яку він ще дуже довго буде вам вдячний. Головне, щоб порада ця не була на шкоду вам, а дотримання її – ваших стосунків. Будьте все ж таки хоч трохи егоїстичні: вам теж хочеться бути щасливим.

Риби
Сьогодні вам доведеться забути про ваші теплі почуття до вашої коханої людини і виявити дива безпристрасності та витримки. Оцінювати вчинки вашої половинки краще з погляду байдужого перехожого, тільки тоді ви зможете прийняти єдине правильне рішення.

You cannot copy content of this page