Любовний гороскоп: астролог розповіла, яким знакам пощастить у коханні

Любовний гороскоп: астролог розповіла, яким знакам пощастить у коханні

Овни

Новий роман зав’яжеться стрімко і пристрасно, на багатьох чекає кохання з першого погляду. Запуск нових проектів, нові ідеї втілюватимуться тут же, у тому числі й романтичні.

Активна діяльність з дітьми, що часом завдає багато клопоту. Пари, що склалися, захочуть внести більше пристрасті у свої відносини і оновити їх.

Тельці

Стануть дуже емоційними та пристрасними у стосунках, у серці розгориться справжня іспанська пристрасть.

Для одиноких це час, коли у серці оселиться кохання. Ви станете сміливішими і щирішими у висловленні своїх почуттів, що дозволить поговорити до душі.

Близнюки

Для того, щоб налагодити стосунки та знайти свою половинку, вам потрібно докласти своїх зусиль. Гарний час для романтичних подорожей.

Весілля краще відкласти на сприятливіший час.

Ваш внутрішній магнетизм не залишить нікого байдужими, саме час скористатися ситуацією та зачарувати тих, хто не піддавався вашим чарам раніше.

Раки

Мова Раків стане дуже виразною та емоційною, пристрасною та рішучою. Саме час підкорити свого обранця “солодкими” промовами.

Для пар, що склалися час, коли пристрасть починається з розмов на будь-які теми.

Леви

Вільних від стосунків представників знака чекає роман, який захлисне Левів із головою. На багатьох чекає виникнення нової дружби.

Головне не конфліктуйте ні з ким, щоб не зіпсувати нову дружбу чи кохання. Добре поїхати з коханою людиною на свята чи будь-які розважальні заходи. Але уникайте будь-яких шкідливих звичок.

Діви

Липень стане часом накопичення сил і усамітнення, краще відкласти нові спроби налагодити особисте життя більш сприятливий час.

Але для пар, досить сприятливий місяць, ви активно можете оновити свою любов у відносинах.

Терези

Можливі нові знайомства, які зав’язуються через друзів та знайомих. Бажання кохання буде на піку. У вас є всі шанси набути статусного партнера і злетіти соціальними сходами.

Скорпіони

У представників знака Скорпіон можливі романтичні зв’язки на роботі. Ви сяєте, знайдете славу і успіх і водночас привертаєте до себе увагу протилежної статі.

Пара з однодумцями завжди цікава, але враховуйте, щоб вона не завадила вашій репутації.

Стрільці

У відносинах можете втратити стан комфорту, ментальні гойдалки, відносини нестабільні та вимагають переосмислення на початку місяця, у другій половині місяця нормалізуються та перейдуть на новий рівень.

Козероги

Не найкращий час для нових знайомств.

Сімейним людям рекомендується внести більше свіжості у свої відносини, перебудувати їх та трансформувати на краще. Якщо ви вважаєте, що стосунки зжили себе повністю, час подумати і щодо цього.

Водолії

Одинокі представники знака можуть познайомитися і знайти своє кохання через різні партнерства, проте остерігайтеся надто емоційних з’ясування стосунків.

Риби

Липень – це місяць, коли ваші відносини можуть трохи прихворіти, не варто впадати у відчай, потрібно просто підлікувати їх трохи і влити романтики.

Тоді вже до 24 липня ви знову відчуєте свого партнера поряд.

You cannot copy content of this page