Любовний гороскоп на 10 березня: цього дня все таємне стане явним

Овен
Сьогодні немає сенсу скаржитися вашій коханій людині на те, що у вас у житті щось не склалося: вона все одно цього не зрозуміє.

Телець
Сьогодні вам варто бути сміливішим і розкутішим і постаратися винайти щось нове у сфері ваших стосунків із вашою коханою людиною.

Близнюки
Сьогодні вам варто вирішувати усі ваші проблеми у міру надходження. А отже, доведеться щоразу приймати вірні рішення, найчастіше навіть без чиєїсь підтримки. Однак у результаті у вас має все вийти, і ваша кохана людина буде більш ніж задоволена результатом.

Рак
Раків сьогодні рекомендується возз’єднатися із природою – зрозуміло, захопивши із собою всю родину. Проведіть час разом, якщо не на природі то хоча б в кафе сходіть.

Лев
Все горе – від розуму. Навіть у найрозумніших психологічних книжках можуть написати щось таке, що вам зовсім не підійде і лише заважатиме у побудові та улагодженні стосунків з вашою коханою людиною. Краще відкиньте розумні поради розумних психологів і дійте на свій страх та ризик.

Діва
Сьогодні ви дізнаєтеся, що насправді між вами та вашою коханою людиною нещодавно сталося щось таке, що ви для себе витлумачили неправильно. А цього дня все таємне стане явним… Чи на щастя?

Терези
Якщо ви зараз щасливі з вашою половинкою і вам більше нікого і нічого не треба, мелодія, картинка або фраза з минулого поверне вас на кілька років тому, ви згадаєте ті улюблені очі і захочете повернутися в минуле… Хоч ненадовго.

Скорпіон
Цього дня вашій коханій людині дуже потрібна буде ваша моральна підтримка. Просто будьте поряд і всім своїм виглядом давайте зрозуміти другій половинці, що вам не байдуже на неї.

Стрілець
Сьогодні дуже вдалий день для того, щоб заводити нові знайомства, обзаводитися натовпом захоплених шанувальників або шанувальниць і почувати себе справжньою зіркою. До речі, на цій хвилі зірковості ви можете знайти нарешті собі кохану людину!

Козеріг
Не нехтуйте сімейними обов’язками! Саме сьогодні від вас буде потрібно неухильне їх дотримання. Ймовірно, у вас за тиждень накопичилося багато домашньої роботи, яку ніхто за вас не зробить.

Водолій
Весь сьогоднішній день пройде точнісінько за вашим сценарієм. Але вам не нудно жити у такому світі?

Риби
День обіцяє не найприємнішу зустріч. Постарайтеся не приймати близько до серця те, що почули – вас просто хочуть образити – навіщо допомагати їм у цій справі?

You cannot copy content of this page