Любовний гороскоп на 15 березня: непередбачувана зустріч для Стрільців та вдалий день для Левів

Любовний гороскоп на 15 березня

Овен
Сьогодні у вашій коханій людині прокинеться бажання бути поряд з вами весь день. Не вдмовляйте їй у цьому, а гарно проведіть час, або хоча б вечір.

Телець
Сьогодні ви почнете шкодувати про те, що зробили півроку чи рік тому. Однак нічого змінити вже не можна, це вам і ваша кохана людина підтвердить, якщо ви поцікавитеся її думкою. Що ж, можливо, настав час остаточно перевернути сторінку, взявши до уваги сумний досвід?

Близнюки
Сьогодні зірки рекомендують вам із вашою коханою людиною спільно що-небудь сконструювати своїми руками. Головне, все робити разом, аби провести гарно час.

Рак
Сьогодні саме час для того аби розповісти коханій людині про ваші почуття та переживання.

Лев
Сьогодні вам день вдалих покупок. Але вдалими вони будуть лише в тому випадку, якщо по магазинах ви ходитимете в товаристві вашої коханої людини, і вона все схвалить. І неодмінно зробіть подарунок другій половинці.

Діва
Що б із вами сьогодні не трапилося, постарайтеся зберігати спокій та оптимізм.  Змиріться з тим, що в цей день ви сильніші і благополуччя вашого тандему залежить лише від вас.

Терези
Цього дня вам варто задуматися про те, щоб поїхати зі своєю коханою людиною разом у чужї-далекі країни. Причому задуматися разом і разом прийти до якогось спільного рішення: коли, навіщо, скільки, скільки… І навіть почати реалізовувати вашу ідею.

Скорпіон
Сьогодні ваші думки будуть витати далеко від того місця, де ви знаходитиметеся і тих людей, з якими спілкуватиметеся. Ваша кохана людина, на жаль, винятком не стане. Але й іноді витати в хмарах теж корисно.

Стрілець
Сьогодні на вас чекає непередбачувана зустріч з людиною, яку ви дуже давно не бачили. Раніше вас пов’язували деякі романтичні стосунки, а тепер усе, звісно, дуже змінилося.

Козеріг
Сьогодні ви ризикуєте замерзнути в поряд з вашою коханою людиною, і зовсім не тому, що надворі буде мороз і сильний вітер.

Водолій
Сьогодні постарайтеся не ставитись надто суворо до того, що відбувається у вашому особистому житті. Можливо ви сам заннадто все перебільшуєте.

Риби
Сьогодні вам з вашою коханою людиною буде не так про що поговорити один з одним, як про що один з одним помовчати. Це дає можливість поговорити вашим очам, вашим рукам, вашим душам. Посидьте сьогодні вдвох у тиші хоча б кілька хвилин – відчуєте справжнє умиротворення та єднання.

You cannot copy content of this page