Любовний гороскоп на 21 лютого: ваш друг перестане вам бути тільки другом

Любовний гороскоп на 21 лютого

Овен
Сьогодні вам захочеться свіжих відчуттів, бо старі, навіть найсильніші та найяскравіші, почали вам приїдатися. Ваша кохана людина підтримає вас у вашому починанні, і ви разом вирушите на пошуки незвіданого, щасливого та радісного. І навіть, цілком можливо, знайдете. І навіть цього дня.

Телець
Сьогодні вам дуже захочеться бути в очах вашої коханої людини єдиною, найкращою у світі, неповторною і незабутньою. Це виявиться не так просто, проте вам під силу і не такі завдання. Головне, щоб ваша кохана людина дала вам повний зворотний зв’язок, бажаний і очікуваний.

Близнюки
Проведіть у цей день на природі. Оптимальним буде пікнік за містом, з вогнищем, шашличками та гітарою. І, зрозуміло, з вашою коханою людиною, на яку можна буде не тільки частину обов’язків з підготовки пікніка зіпхнути, але й вилити цілу качелю любові та радості з приводу її наявності у вашому житті.

Рак
Сьогодні вашій коханій людині буде непросто пояснити вам якусь істину, яка їй здаватиметься великою. Постарайтеся вникнути в неї якнайшвидше і швидше, щоб не дратувати хорошу людину і не доводити її до нервового зриву, ймовірність якого дуже висока.

Лев
Бережіть себе. Сьогодні ці два слова – головне правило вашого дня. Ваша кохана людина може вам допомогти в цьому благородному занятті, але краще для неї просто відійти і не заважати. Сьогодні не варто ризикувати з будь-якими самопожертвами та подвигами в ім’я чийогось щастя.

Діва
Сьогодні вам доведеться одночасно розбиратися з минулим, сьогоденням та майбутнім. Заняття буде не з приємних як для вас, так і для вашої коханої людини, до якого б періоду вона не належала. Про те, як ви вийдете з такої ситуації, зіркам поки що невідомо. Мабуть, все зазвичай залежить лише від вас.

Терези
Найрозумнішою стратегією із завоювання сердець на сьогодні буде прояв глибокої зацікавленості в тому, щоб вникнути в те, що займає уми оточуючих вас людей. Якщо ви готові поговорити про астрономію з любителем дивитися на зірки, і про особливості застосування приправ при приготуванні плову – з кулінаром-любителем, вас все вважатимуть чарівним.

Скорпіон
Сьогодні ви будете дуже гостро переживати за вашу кохану людину і відчувати все те, що вона відчуває по відношенню до вас і до цього світу. Вам варто довіритися вашим почуттям та відчуттям та діяти у повній відповідності до них. Втім, надто акцентувати на них не варто.

Стрілець
Сьогодні велика ймовірність того, що якийсь ваш друг перестане вам бути тільки другом. Однак перш ніж зважитися на подібний крок – задумайтеся, тому що друга ви в будь-якому разі втратите. Якщо ви твердо впевнені у своїх почуттях – тоді дерзайте.

Козеріг
Цей день ви проведете з випадковими та малознайомими людьми, що вам або дуже сподобається, або дуже не сподобається. У будь-якому випадку, байдужим до того, що відбувається, ви явно не залишитеся. Так само як і ваша кохана людина: вона буде або в захваті, або не в захваті від того, що відбувається.

Водолій
Все, що скаже вам сьогодні ваша половинка, ви вважатимете нісенітницею, навіть не вдаючись у суть її слів. Просто у вас настрій сьогодні такий… суперечливий. До речі, це може серйозно її образити, тож не захоплюйтеся. Дуже приємно почуватися найрозумнішим – але тільки тоді, коли є з ким порівнювати.

Риби
Сьогодні вам буде досить сумно згадувати про деякі моменти вашого спільного минулого з вашою коханою людиною. А якщо так, може, й не варто цього робити?.. Зрештою, і хорошого у вас було чимало. І є зараз, інакше ви не залишилися б разом.

You cannot copy content of this page