Любовний гороскоп на 5 березня: вашій коханій людині захочеться освідчитися вам у коханні

Овен
Сьогодні вам не варто нічого обіцяти вашій коханій людині. Усі обіцянки будуть не більш ніж порожніми словами, тому що ви самі не знаєте, як усе складеться вже за кілька хвилин, а ситуація може змінюватися постійно. Тому постарайтеся жити одним моментом, або хоча б одним днем.

Телець
Цього дня вашій коханій людині захочеться трохи побути на самоті. Поважайте це рішення, воно не так часто у з’являється. Головне, щоб кохана людина знала: подумки ви завжди поруч і в разі потреби завжди зможете допомогти. А ось фізична присутність зовсім не є обов’язковою.

Близнюки
Близнюки-жінки, конфігурація планет та зірок сьогодні не обіцяють нічого особливого. Для вас це звичайнісінький день. Його єдина особливість – можливість витратити більше грошей, ніж ви заробляєте. Але нехай вас це не турбує – чоловік покриє ваші витрати.

Рак
Сьогодні вашій коханій людині буде дуже важко пробачити вам якусь дрібницю, про яку ви вже й думати забули.

Лев
Сьогодні вам було б не зайве довести своє кохання справами — красиві слова толку не принесуть. Якщо йдете в гості з романтичним візитом, прихопіть із собою не квіти та цукерки, а щось суттєве та корисне. Шматок м’яса та сковорідку, наприклад.

Діва
Якщо хтось вважає вас ідеальною половинкою для себе, це зовсім не означає, що вам обов’язково потрібно такою для цього ставати когось.

Терези
Сьогодні вашій коханій людині захочеться освідчитися вам у коханні якимось особливим, неповторним, незабутнім чином. Мабуть, завдання не буде з легких і реалізувати його, цілком можливо, не вдасться. Головне, щоб ви знали: бажання таке було і лише обставини не дали втілитись у реальність.

Скорпіон
Сьогодні ви тільки ближче до вечора зможете приділити вашій коханій людині достатню кількість уваги. А протягом дня напишіть кілька приємних смс зі словами любові та кохання.

Стрілець
Особисте та сімейне життя Стрільців сьогодні бурхливе! Радимо вам провести час з другою половинкою десь на вечірці чи піти на атракціони.

Козеріг
Сьогодні вашій коханій людині доведеться деякі питання вирішувати за вас просто тому, що їй це буде зробити трохи простіше, ніж вам. Єдине ваше завдання – не надто чіплятися до того, що в вийде: вона зробить усе, що буде в силах.

Водолій
Сьогодні вам буде досить самотньо у суспільстві вашої коханої людини, навіть якщо ви самі собі в цьому не зізнаєтесь. На жаль, цього дня ви будете налаштовані на різні хвилі і говоритимете про різні речі.

Риби
Сьогодні вашій коханій людині доведеться вас довго переконувати у справедливості своїх тверджень, бо ви чомусь зовсім не віритимете їй, навіть якщо докладете до цього максимум зусиль. Втім, можливо, у вашій недовірливості є певний сенс, про який варто задуматися?

You cannot copy content of this page