Любовний гороскоп на 8 серпня – день хвилюючих авантюр

Любовний гороскоп на 8 серпня – день хвилюючих авантюр

Овен

Овнам не варто розпочинати цей день із мусування негативних емоцій і тоді вони поступово зникнуть самі. У другій половині доби багатьом представникам знака доведеться робити вибір між особистим життям та поточними справами — і не виключено, що останні зараз виявляться важливішими.

Телець

Тельцям зірки підказують, що їм краще пропустити ранковий годинник, як найнепродуктивніший для романтичних ініціатив. Протягом дня з’явиться більше енергії, винахідливості та везіння. Навіть якщо емоційно ви втратите рівновагу, ваші слова та вчинки будуть правильними.

Близнюки

Близнюків день зробить більш практичними, а також більш повільними та ласими на чуттєві задоволення.

Ще однією особливістю їхньої поведінки може стати прискіпливість. Вони будуть готові у подробицях обговорювати з коханою людиною деталі побуту, особливості ситуації чи свої відчуття.

Рак

Ракам бажано подолати спокусу зближенням на початку дня. Навіть якщо ви нерозлучні зі своєю пасією і між вами все добре, ранок буде не найкращим моментом для нової відвертості чи високої активності. У другій половині дня у любовних маневрах вітається частка винахідливості.

Лев

Леви стають упертішими. Любовна прихильність може перетворитися їм на нав’язливу ідею і сенс життя.

Багато Лев буде одержиме надією повернути колишні стосунки або стару фазу роману, в якій вони були беззастережно щасливі. Їм важливо не втрачати нитки здорового глузду.

Діва

Діви ризикують виявитися психологічно вразливими, тому їм краще не форсувати події та перенести свої романтичні ініціативи на другу половину дня. У цей час доля сама піде назустріч їхнім таємним любовним бажанням, підкаже потрібні слова чи відповідний спосіб дій.

Терези

Терезам не варто дивуватися або засмучуватися, якщо вранці кохана людина виявиться не в кращому настрої: у всіх бувають важкі хвилини. Важливо не піддаватися цьому настрою та не провокувати його додатково своїми діями, а також не посилити можливий розлад у другій половині дня.

Скорпіон

Скорпіонам доведеться не просто підлаштуватися під погляди, настрої та звички свого партнера, а зробити це досить переконливо — інакше він може вирішити, що на його думку не зважають. Романтичне побачення може вимагати додаткових грошових чи душевних ресурсів.

Стрілець

Стрільці можуть зіткнутися з трудом, якщо хочуть почати щось спочатку або точно відтворити вчорашній день. У їхньому розпорядженні будуть лише спогади про приємну зустріч та надії на її повторення у майбутньому. Побаченню можуть стати на заваді справи або життєві обставини.

Козеріг

Козероги вразливі вранці, але протягом дня їх настрій стане більш позитивним. Будь-які дії, пов’язані з особистим життям, краще відкласти на другу половину доби: саме в цей час має сенс заводити розмови на важливі теми, про щось домовлятися, обмінюватися планами та новинами.

Водолій

Водолії стають трохи інертнішими і повільнішими. У стабільності, передбачуваності, будинку та налагодженому побуті вони можуть потребувати анітрохи не менше, ніж яскравих і хвилюючих любовних авантюрів. Буде просто чудово, якщо кохана людина з ентузіазмом розділить цей настрій.

Риби

У Риб любовні справи підуть успішніше після полудня. Якщо емоційна сторона спілкування залишить бажати кращого, більшості риб буде неважко встановити з пасією розуміння на простому побутовому рівні.

Можливо, таким чином не вдасться романтизувати стосунки, натомість вдасться їх зберегти.

You cannot copy content of this page