Любовний гороскоп на тиждень із 21 по 27 серпня: намічаються позитивні зміни

Любовний гороскоп на тиждень із 21 по 27 серпня

Овен

У жодному разі не намагайся справити враження на оточуючих своєю досвідченістю, а просто будь собою.

Твоя друга половинка потребує робити вибори і ділити своєю думкою, тож давай їй такі можливості.

Телець

Відносини на відстані найближчими днями буде досить складно вести в гармонійному руслі. Не покладайся на шаблони, коли йдеться про цікаве побачення. Будучи у стосунках, ти зустрінеш людину, яка тобі дуже сподобається, і, можливо, це справжня твоя доля. Не дозволяй принциповості перейти дорогу твоїм стосункам, це буде на шкоду.

Близнюки

Тобі доведеться визнати свої помилки, якщо ти хочеш зберегти мир та гармонію у стосунках. Любов може піти зі відносин на якийсь час, але взаємна повага відіграватиме суттєву роль. Потрібно взяти себе в руки і виявити терпіння, оскільки деякі вчинки другої половинки сильно дратуватимуть.

На тебе чекають серйозні та важливі розмови з романтичним партнером. Пауза у відносинах може бути початком кінця, тому на неї не слід вирішуватись. Одинаки можуть зацікавити протилежну стать, якщо будуть досить активні.

Рак

Візьми собі за основне правило, що зустрічі з новими людьми найближчим часом є небажаними. Відносинам буде корисно, якщо ви на якийсь час вдаєтеся, ніби знаходитесь на початковій стадії відносин. Навіть коли романтичні надії не вдається реалізувати, це ще вирок.

Оригінальність, яку ти виявиш при організації побачень, є вкрай важливою для того, щоб вразити партнера.

Цінуй те, що маєш у стосунках, і не дивись на всі боки, якщо не хочеш втратити щастя. Якщо ваш партнер почне наполягати на паузі у стосунках, слід переконати його.

Лев

Будь-які невдачі вказуватимуть тобі необхідність зміни походу в романтичній сфері. У тебе з’явиться настирливий шанувальник, якщо ти вже перебуваєш у довгострокових відносинах. Взаємна повага допоможе зберегти союзи, в яких пристрасть згасла на якийсь час. Водночас у молодих пар можливі розбіжності на ґрунті розбіжностей поглядів на спільне майбутнє.

Діва

Старі почуття прокинуться в тобі, але не піддавайся і дай їм спокійно вщухнути. Неправильно розпитуватиме другу половинку про її минуле, якщо людина не готова до розмови. Візьми собі за основне правило, що зустрічі з новими людьми найближчим часом є небажаними. При організації побачень покладись на інтуїцію та імпровізацію, сценарій тут лише зашкодить.

Терези

Відносини, в які тривалий час вкладалися обидва партнери, вийдуть на новий рівень. Будь-що зберігайте вірність своїм принципам і не піддавайся маніпуляціям з боку протилежної статі.

Скорпіон

Твоєму партнерові буде ніяково, якщо ти згадаєш йому старі образи. У будь-якій ситуації намагайся дивитися на себе збоку, щоб у жодному разі не обмежити партнера. За потреби варто порадитися з рідними людьми, вони підкажуть вихід із скрутного становища.

Якщо раптом із відносин пішов азарт, то реального його повернути за допомогою активного залицяння. Не бійся раптових змін, оскільки всі вони тобі на користь, навіть якщо зараз переживаються болісно.

Стрілець

Небесні світила рекомендують стежити за станом побуту, оскільки комфорт буде важливою умовою добробуту у стосунках. Старі образи можуть раптово спливти у стосунках, і тобі доведеться заново порозумітися з коханою людиною. Навіть коли романтичні надії не вдається реалізувати, це ще вирок.

Побачення не допоможуть вирішити проблеми, які вимагають серйозного обговорення. У житті одиначок намічаються позитивні зміни.

Козеріг

Будучи у стосунках, ти зустрінеш людину, яка тобі дуже сподобається, і, можливо, це справжня твоя доля. Не став партнера в ситуації без вибору, оскільки це становище здатне дуже нашкодити вашим відносинам.

Протягом найближчих семи днів тобі з партнером доведеться знову і знову повертатися до вирішення тих самих питань. Якнайчастіше дивися на себе збоку, адже твої капризи дуже втомлюють романтичного партнера.

Водолій

Потрібно взяти себе в руки і виявити терпіння, оскільки деякі вчинки другої половинки сильно дратуватимуть. У жодному разі не намагайся справити враження на оточуючих своєю досвідченістю, а просто будь собою.

Пауза у відносинах може бути початком кінця, тому на неї не слід вирішуватись. Чужі підказки щодо твоїх стосунків будуть достатньо деструктивні для твого союзу. За умови, що обидві половинки вкладалися у відносини, вони можуть вийти на новий рівень.

Риби

Тобі доведеться визнати свої помилки, якщо ти хочеш зберегти мир та гармонію у стосунках. Сварки і плітки вплинуть на твій союз. На тебе чекають серйозні та важливі розмови з романтичним партнером. Деякі моменти зі свого життя краще приховати від романтичного партнера.

You cannot copy content of this page