Любовний гороскоп на тиждень із 26 червня по 2 липня

Любовний гороскоп на тиждень із 26 червня по 2 липня

Овен

Відмовтеся від зайвих обхідних шляхів – зараз краще висловлювати свої думки прямо, але з обережністю.

Таке відверте спілкування допоможе відносинам Овнів значно просунутися вперед. Однак пари, що вже знаходяться на межі розпаду, можуть розвалитися.

Важливим елементом міцного кохання Овнів з іншими знаками буде вміння надавати особистий простір, який так необхідний кожному з нас. Вплив Меркурія, а потім ретроградного Нептуна може виявити найважливіші вразливі точки у Овнів. Звичайно, це може позначитися не найкращим чином у сфері любовних відносин.

Телець

Астрологи наполегливо рекомендують Тельцям розвинути свою інтуїцію та скористатися сімома простими порадами. Важливо розуміти, що через вплив Меркурія інтуїтивні здібності можуть ослабнути. Час швидкого втілення задуманого вже минув, тому потрібно бути обережнішими. Бажання кохання та тепла у всіх сильно присутнє, але іноді реальність може бути безжальною. Астрологи радять прийняти це та насолоджуватися тим, що вже є.

Протягом цього тижня Тельці можуть почуватися розгубленими, але пам’ятаймо, що це тимчасовий стан і скоро все пройде.

Близнюки

Завдяки своїй унікальній вродженій здатності бути щасливими без особливих причин, Близнюки начебто не потребують додаткового щастя. Вплив Меркурія може тимчасово послабити цю здатність, але не знищити.

Цього тижня Близнюкам знадобиться їхня здатність швидко приймати рішення і досягати поставлених цілей у любовних стосунках. Однак важливо правильно розставити пріоритети з самого початку, щоб уникнути можливих проблем.

Рак

Завдяки цьому вони з більшою ймовірністю зможуть уникнути любовних та інших проблем, минаючи токсичний вплив свого оточення.

Незважаючи на те, що Раки зазвичай вважаються одними з найкращих партнерів серед усіх Знаків Зодіаку, цього тижня їм рідко посміхатиметься успіх у коханні. Несприятливість цього тижня зумовлена не лише впливом Меркурія, а й присутністю Нептуна, що може викликати у них занепокоєння.

Лев

Леви можуть легко закохатися у когось. Однак компліменти можуть справляти на них занадто сильне враження, тому не варто надто звертати увагу на стандартні фрази від залицяльників.

Астрологи радять не захоплюватися фантазіями: хоча чужа увага приємна, Левам не варто втрачати голову зараз. Зірки не надто допомагають Левам, тому їм краще покладатися на себе.

Діва

У вівторок Меркурій припинить позитивно впливати на Дів. У цей час Діви будуть особливо чутливими.

Навіть якщо вони люблять свого партнера, їм буде важко уникнути образи його словами чи вчинками, тому рекомендується бути готовими заздалегідь вибачитися.

З 30 червня Нептун почне свій вплив, що ще більше посилить ситуацію. Краще відкласти справи, пов’язані з любовними відносинами, більш пізній період. Хоча ми іноді шукаємо тепло, Дівам доведеться перевернути свою увагу на роботу і домашні справи, терпляче очікуючи більш відповідного моменту для любовних аспектів.

Терези

Всім Терезам, які нещодавно вступили у серйозні відносини, слід бути обережними, оскільки легковажність та необережність можуть призвести до серйозних проблем.

Вплив негативного Меркурія не допомагатиме в любовних справах, тому Терезів очікують неприємні несподіванки у сфері романтичних відносин. Якщо у вас є плани завершити набридлі стосунки, наступний тиждень буде ідеальним часом для цього. Проте, розвиток чогось нового вимагатиме ретельного опрацювання та вашої уваги.

Скорпіон

Для досягнення успіху в коханні Скорпіонам потрібно докласти певних зусиль. Астрологи не рекомендують починати щось нове у галузі кохання. Оновлення у сфері кохання навряд чи принесуть радість Скорпіонам.

Якщо з’явиться бажання побудувати нове кохання, краще спочатку провести аналіз та вивчити, які можуть бути наслідки таких відносин.

Небесні світила не зможуть підказати Скорпіонам, як поводитися, щоб уникнути любовних невдач.

Можливо, протягом цих семи днів вони зіштовхнуться із серйозною любовною дилемою.

Астрологи радять ухвалити зважене та обдумане рішення.

Стрілець

Стрільцям слід бути особливо обережними у своєму особистому житті, уникаючи дій, які можуть нашкодити їй. В даний час обережність буде дуже корисною. Астрологи звернули особливу увагу на можливість зрад у парах, і це може статися з обох боків. Вміння швидко та конструктивно вирішувати проблеми буде також корисним.

Не варто поводитися так, щоб викликати ревнощі та руйнування стосунків зі своїми друзями. Ця стратегія виявиться невдалою у всіх відносинах і лише посилить проблеми у коханні, привівши їх до кульмінації.

Козеріг

Козероги зіштовхнуться із труднощами у створенні сильного першого враження про себе. Однак вони все ще мають шанси залучити кохання, хоча це буде непросто. Щоб збільшити свої успіхи, Козерога можуть допомогти любовні поради фен-шуй. Зірки вказують на уповільнення розвитку відносин Козерогів зі своїми партнерами.

Ретроградний Нептун може спонукати людей до цього знака порівнювати свої поточні відносини з минулими. Це може викликати настрої, які можуть вплинути на їхнє особисте життя. Можливі суперечки з коханою людиною.

Водолій

Астрологи настійно рекомендують Водоліям зосередитися на сьогоденні та відпустити минуле. Вони мають терміново звернути увагу на щось приємне в своєму життя. Щоб очистити свідомість від негативних думок, рекомендується провести час в приємній обстановці. Поодинокі представники цього знака можуть очікувати початку нового роману, але це почуття може бути тимчасовим.

Неспокійний ретроградний Нептун наприкінці тижня спонукатиме їх до змін. Важливо діяти разом та підтримувати один одного у різні моменти життя.

Риби

Риби можуть скористатися порадами щодо подолання вигоряння. Цього тижня вони відчуватимуть втому не лише від роботи, а й від спілкування, навіть із коханою людиною.

Встановлення стабільності в особистому житті, приручення любові та спрямування її на благо майбутнього стане набагато складнішим чим зазвичай. Зараз Рибам не варто виявляти ініціативу у відносинах. Сміливість не завжди є добрим підходом до справ.

У любовних справах рекомендується діяти обережно, щоб не створювати проблем ще більше чим є зараз.

You cannot copy content of this page