Любовний гороскоп на тиждень із 8 по 14 травня для всіх знаків зодіаку

Любовний гороскоп на тиждень із 8 по 14 травня

Овен

Намагайся не давати обіцянок, тому що ти не зможеш їх стримати. Тим, хто впевнений у партнері, можна вже зараз зареєструвати відносини, це буде міцний союз. Навколишні будуть бачити тебе наскрізь, тому не слід намагатися здаватися перед ними краще, ніж ти є насправді.

Не давай тих обіцянок, у яких ти сумніваєшся. Новий рівень відносин чекає ті пари, в яких обидва партнери прикладають рівні зусилля.

Телець

Побутові питання можуть стати причиною несуттєвих розбіжностей у відносинах. Родичі другої половинки намагатимуться зіпсувати твої взаємини. Постарайся одразу висловити невдоволення, помітивши, що твій партнер заграє з чужими людьми.

Близнюки

Невірність у романтичному житті дуже скоро вийде назовні. Партнер намагатиметься нав’язати тобі свої погляди, і краще буде знайти компромісне рішення. Не живи минулим, якщо хочеш собі щасливе майбутнє у романтичній сфері.

Тобі важливо виявити велику вимогливість до себе, саме твоє розвиток дозволить відносинам розвиватися далі.

Рак

Романтичне життя здатне принести ряд потрясінь, до яких у тебе не вдасться підготуватися, але всі можна виправити.

Щоб партнер перестав вередувати, тобі потрібно частіше розмовляти з ним на особисті теми та цікавитися його потребами.

Лев

Для вашої пари зараз дуже важливо забезпечити собі максимально комфортні побутові умови. Розмови на серйозні теми здатні відлякати партнерів у спілках, які перебувають у своїй початковій стадії. Буде неправильним рішенням квапити партнера у рішеннях, до яких він ще не готовий.

Діва

Від тебе буде потрібна значна рішучість, щоб подолати примхи партнера. Не тисни на другу половинку  плані, оскільки всьому свій час.

Обов’язково дослухайся думки партнера, для нього це зараз дуже значуще.

Терези

Партнер може спробувати натиснути на тебе у якихось питаннях, важливо виявити гнучкість. Примхи твого партнера є спробою привернути до себе увагу. Не стався до них дуже серйозно.

Дізнатися партнера з нового боку дозволить спілкування на особисті теми. Яскраві побачення принесуть користь відносинам, що починаються.

Скорпіон

Для того, щоб старі почуття вщухли, тобі потрібно просто відволіктися на щось інше.  Спілкування через соціальні мережі або телефон значно спростить складні розмови.

Стрілець

Потрібно поліпшити житлові умови, якщо виникне відчуття дискомфорту під час спільного проведення часу. Щоб досягти взаємності, одинакам слід діяти напролом.

Козеріг

Не дозволяй принциповості перейти дорогу твоїм стосункам, це буде на шкоду. Тобі захочеться більше свободи у відносинах, у чому слід прямо зізнатися своєму партнеру.

Водолій

Настає непоганий час для рішень про шлюб та народження дітей. Неминучими є проблеми в тому випадку, якщо ти відкрито заграватимеш з оточуючими.

Риби

Якщо у твоєму житті свіжа пам’ять про недавній розрив, не намагайся заглушити цей біль іншими людьми.

Намагайся не квапити партнера в якихось своїх бажаннях, тому що він може виявитися не готовим до цього.

You cannot copy content of this page