Любовний гороскоп на тиждень з 20 по 26 березня

Овен

У Овнів цей тиждень буде сповнений позитивних емоцій, а також нових можливостей.

Швидше за все, Овнам захочеться просунутися у духовному розвитку, оскільки у тому оточенні може бути багато людей, які цьому посприяють.

Потрібно прислухатися до того, що говорять оточуючі, оскільки їхня думка може стати причиною появи нової мотивації, у тому числі й у сфері кохання.

Не варто відкидати чужі аргументи на користь отримання другої половинки.

Телець

Тельцям, які дуже хочуть знайти кохання, варто більше часу присвятити знайомствам.

Будь-які спроби зміцнити стосунки та налагодити зв’язок із протилежною статтю будуть вдалими, тому настав час закопати глибше свої страхи, щоб розпочати активні пошуки кохання.

Близнюки

Представники Знаку Близнюків у ці сім днів можуть зазнати деяких дрібних змін у своїй свідомості: у них можуть помінятися смаки у коханні, а також саме ставлення до цієї сфери, до коханої людини.

Виною тому вплив Венери у Тельці. Астрологи рекомендують розвивати відносини та працювати над собою, навіть якщо робота займе весь вільний час.

Також важливо піднімати собі настрій , щоб оточуючим було приємніше спілкуватися з Близнюками.

Рак

Раки не помиляються, якщо дозволять собі маленькі егоїстичні радості. У період з 20 по 26 число кохання вимагатиме також і близькі.

Потрібно трохи більше часу присвячувати спілкуванню з батьками, дітьми, другою половинкою.

Це чудовий час для енергетичних чисток. Позбавивши свою ауру від темної енергії, Раки стануть привабливішими для протилежної статі.

Лев

Левам не варто забувати про закони, за якими працює Всесвіт.

Їхнє знання в період сильної Венери та позитивного Меркурія дозволить стати успішнішим у будь-якій сфері — у тому числі й у коханні.

Самотні Леви цього тижня матимуть мінімальний шанс помилок у виборі супутника життя.

Сильний Сатурн перекриє негативні енергетичні потоки, у зв’язку з чим уміння читати та відчувати оточуючих посилиться у рази.

Діва

Дівам астрологи рекомендують бути уважними у любовній сфері. Відкладати ініціативу на потім більше не можна, інакше представники цього Знака ризикують залишитись самотніми ще на невизначений час.

Не обов’язково розпочинати нові відносини. Головне — показати планетам та Всесвіту свою активність та спроби познайомитися.

Терези

Для багатьох Терезів на цьому тижні буде особливо важливо, щоб кохана людина була поруч і чула їх прохання.

Самотнім Терезам астрологи не радять чекати біля моря погоди — треба діяти і знайомитися, але уникати спілкування з представниками агресивних Знаків Зодіаку.

Сімейним Терезам і тим, хто у відносинах, планети подарують багато приємних турбот, важливих моментів і тепла.

Скорпіон

Вплив планет позитивно позначиться як на настрої, а й у відносинах з коханою людиною. Очікується низка позитивних змін у особистому житті.

Можна спробувати навіть узяти паузу у справах, щоб досягти розташування другої половинки. Нині корисно давати партнеру те, що хочеться отримати від нього натомість.

Стрілець

Стрільцям для успішного розвитку любовної сфери важливо позбутися вигоряння та дефіциту енергетики. У цьому їм допоможуть спеціальні прості вправи.

У разі невеликих сварок краще постаратися переключити свою увагу на творчі заняття та стримати запал.

Усім, хто дорожить почуттями партнера, Венера, яка перебуває в Тельці, допоможе позбавитися дратівливості, вимогливості та потягу до егоїзму. Спробуйте приділяти коханій людині більше уваги.

Козеріг

Козерогам для любовних подвигів і активності цього тижня загалом варто частіше користуватися афірмаціями для здоров’я та лікування.

Чим краще Козероги почуватимуться фізично, тим більше шансів у них буде зустріти другу половинку, адже вони матимуть сили на те, щоб відвідувати нові місця, знайомитися, спілкуватися з людьми тощо. Цього тижня краще не залишатись надовго в тіні.

Водолій

Водоліям варто перестати думати про щось погане. Їхня радість, оптимізм і доброта стануть головними магнітами для протилежної статі.

Можна скористатися ефективною технікою позитивного мислення та візуалізації. Всім Водоліям, які мріяли про романтичну подорож, зараз явно варто приділити цьому увагу.

Сильна Венера не дозволить нікому і нічому завадити, тож плани повинні будуть реалізуватися, причому дуже скоро.

Риби

Самотнім Рибам Меркурій та Венера обіцяють успіх у пошуках другої половинки. Головне зараз – обирати серцем.

Також нічні світила в період з 20 по 26 березня допоможуть Рибам зміцнити духовний зв’язок із тим, кого вони люблять. Час для любовної активності просто чудовий.

Настає чудовий час для оригінальних побачень, незвичайних знайомств. Потрібно бути уважнішими, адже протилежна стать частіше робитиме компліменти Рибам.

You cannot copy content of this page