Любовний гороскоп на тиждень з 27 лютого до 5 березня

Овен

Овна чекає неспокійний тиждень, який багато чому їх може навчити. Напевно, у життя увірвуться зміни, але оскільки планети не в кращому положенні, краще не довіряти виключно обставинам і діяти у своїх інтересах.

Імовірність зрад та спокус зростає, тому зараз час зміцнити кохання. Набратися сил у цей складний та непередбачуваний час Овнам допоможуть каміння-провідники енергії.

Телець

Тельцям варто шукати на роль другої половинки людей наймудріших Знаків Зодіаку. Те саме стосується і простого спілкування.

Зараз не варто спілкуватися з тими, хто завжди ризикує і шукає пригоди. Краще знайти собі компанію спокійніше, або зовсім побути на самоті.

Щоб у коханні справи йшли благополучно, Тельцям необхідно зберігати розсудливість та програмувати себе на успіх у коханні, пам’ятаючи про свої минулі перемоги.

Близнюки

Меркурій та Венера можуть порушити романтичні плани: висока ймовірність внутрішніх конфліктів та невдач у амурних справах. Близнюкам варто перестати вірити стороннім людям, а також у міфи про щастя.

Слабкість Меркурія – ознака пристрастей, що насуваються. Бурхливі сварки можуть закінчитися плачевно, тому всім Близнюкам, які у відносинах, потрібно постаратися зберегти довіру.

Можливі сумніви та провокації ззовні, на які не варто піддаватися.

Рак

Спільне дозвілля зблизить Раків з їхньою другою половинкою, а методики розвитку позитивного мислення допоможуть подолати негативні емоції від проблем у роботі та справах.

Меркурій може сплутати усі плани. Хто поки що у пошуках кохання. Якщо припинити слухати інтуїцію, можна уникнути прикрих перешкод.

Зараз у коханні важливо дотримуватися здорового глузду, логіки і бути мудрішими, обережнішими, передбачливішими.

Лев

Левам у любовних справах краще приготуватися до спонтанних пропозицій другої половинки заздалегідь. Це допоможе урізноманітнити стосунки, але не потрібно підштовхувати близьку людину до нововведень та експериментів.

Сильні ритуали на кохання допоможуть як зміцнити поточні відносини, так і знайти нові, але чекати швидких результатів не варто. Меркурій дуже сповільнить процес втілення будь-якої мрії в реальність.

Діва

У Дів очікується непростий період у любовній сфері, особливо якщо вони не почнуть формувати правильні звички, які приваблюють успіх в амурних справах. У цій сфері з’явиться деяка плутанина, інтриги та негатив.

Потрібно позбавитися страхів і тривог, які відлякують оточуючих. Зараз потрібно прагнути стабільності і не давати нікому порожніх обіцянок і не розкидатися праворуч і ліворуч словами «я тебе кохаю».

Терези

У Терезів триває період зниженої енергетики та слабкості. Цього тижня має діяти в режимі економії ресурсів. Це означає, що любовні побачення та знайомства поки що краще призупинити. Астрологи рекомендують зменшити активність, особливо після 2 березня.

Скорпіон

Планети активізують зміни, які можуть стати початком нового життя. На жаль, не всі зміни будуть приємними.

Прийнявши хибне рішення під впливом емоцій, Скорпіони ризикують підірвати свій авторитет, створити передумови для сварки з другою половинкою, загострити стосунки з дітьми, сім’єю. Велике значення варто приділяти словам, намагаючись уникати тих, які можуть зіпсувати долю.

Стрілець

Стрільцям буде складно знайти бажане, особливо у сфері кохання. Так як до слабкої Венери додасться слабкий Меркурій 2 числа.

У ці сім днів велика можливість почути про партнера брехливий слух і створити собі проблеми на порожньому місці. Не треба слухати все поспіль і вірити неперевіреним словам.

Козеріг

Козерогам цей тиждень подарує можливість розібратися з проблемами. Якщо стосунки підійшли до логічного завершення, зірки допоможуть це зрозуміти. Якщо ж доведеться зробити складний вибір у любовній сфері, то тут ймовірність успіх буде мінімальним.

Уникнути помилок буде складно, але, з іншого боку, будь-яка помилка – це чудовий спосіб стати мудрішим , тому потрібно набратися терпіння. Також не завадить зробити енергетику вдома чистіше. Так буде менше сварок із близькими.

Водолій

Цей тиждень не підходить для зміцнення любовних зв’язків і для пошуку другої половинки. Краще витратити цей час на духовні пошуки, відпочинок, медитації, молитви та особисті справи.

Астрологи наполегливо радять не робити помилок, не йти на зраду, не піддаватися спокусам. Водоліям у коханні важливо знайти точку опори та розібратися у власних бажаннях. Важливо бути чесними до себе.

Риби

У ці сім днів за кохання не треба боротися. Якщо Рибам судилося бути з кимось, ця людина виявить ініціативу і не гратиме в ігри.

Варто уникати суперечок та тісного спілкування з представниками консервативних знаків Зодіаку. Рибам з такими людьми вкрай неприємно вестиме діалог.

У стабільних парах до кінця тижня гармонія може обернутися застоєм, тому краще не обділяти увагою кохану людину.

You cannot copy content of this page